zaměstnání

Pracuj pro mamacoffee

Víme, že za každým úspěchem mamacoffee stojí naši lidé. V každém skvělém šálku kávy nebo dokonalém zákusku se odráží práce našich baristů i pekařek. Vše ale začíná mnohem dříve, a to už na plantážích u našich farmářů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Důležitou roli hrají také lidé z obchodního a marketingového týmu, lidé z kanceláře, naši pražiči, školitelé a provozní našich kaváren.

Chceš vidět, jak to u nás doopravdy chodí
očima našich baristů?

Aktuální volné židle:

Pokud tě baví kávový svět stejně jako nás, rádi tě v mamacoffee týmu přivítáme. Mrkni, kdo nám v týmu aktuálně chybí. 

Kontakt:

Pokud jste si nevybrali z aktuálních volných pozic, nebo zrovna žádná není, tak nám stejně pošlete životopis.
Jeden nikdy neví, kdy budeme hledat právě vás.

zamestnani(at)mamacoffee.cz

Proč chceš do mamacoffee?

Snažíme se o to, aby naši zaměstnanci nechodili do kaváren, pražírny, balírny nebo školícího centra či kanceláře jen jako do práce, z povinnosti a nutnosti. Naším cílem je vytvářet přátelskou atmosféru plnou nových podnětů a příležitostí k růstu. Kariérní postup, možnost vzdělávání se v oboru, ale i příležitosti k osobnímu rozvoji pro nás rozhodně nejsou cizí slova.

Předsudky u nás nehledej. Víme, že čím pestřejší náš kolektiv je, tím větší možnosti se nám otevírají. Každý nám má, co nabídnou – studenti, cizinci, maminky (ale i tatínkové) na mateřské dovolené, handicapovaní – ti všichni do firmy přinášejí nové impulsy a jsou neodmyslitelnou součástí našeho kolektivu.

Uvnitř mamacoffee vytváříme rovnocenná partnerství a zakládáme si na férovém a profesionálním přístupu i vysoké kvalitě našich služeb. Toho si ceníme i u našich zaměstnanců, protože právě ti reprezentují naši firmu. Náš spokojený zaměstnanec = náš spokojený zákazník. Máme ověřeno, že tato rovnice prostě funguje.

Stejně odpovědný přístup jako k našim lidem máme i k naší planetě a přírodě. Ve všech provozech i aktivitách se chováme tak, abychom co nejvíce snižovali dopad na životní prostředí. Pravidelně naši činnost kontrolujeme a dáváme příležitost i našim zaměstnancům navrhovat konkrétní způsoby, jak se v této oblasti dále zlepšovat. Každý nápad se cení!

Ocenění

Naše hodnoty a firemní duch nám pomohly k získání těchto ocenění:

Ethnic Friendly zaměstnavatel – 2011

Zajímavosti:

v mamacoffee pracuje bezmála
110 zaměstnanců

72% ~ ženy; 28% ~ muži

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení.
Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6.
Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.