zaměstnání v mamacoffee

Pracuj v mamacoffee

Káva je z podstaty týmová záležitost a nám na našem týmu záleží.

V každém šálku skvělé kávy nebo dokonalém zákusku se odráží práce mnoha lidí. Od farmářek a farmářů, se kterými se snažíme dlouhodobě spolupracovat, přes naše pražiče Samuela a Michala až k širokému týmu baristek a baristů.

Kávový tým v našem pojetí představují i členky a členové z obchodního a marketingového týmu, lidé z kanceláře, školitelé a provozní našich kaváren. mamacoffee ale není jen skupinou profesionálů a dobrým týmem v České republice. Realizujeme řadu dlouhodobých kávových projektů v zahraničí.

Pokud Tě svět kávy zajímá, rozhodně se nám neváhej ozvat.

Chceme, aby mamacoffee nabízelo stabilní a bezpečné místo pro všechny naše kolegy!

 

Aktuální volné pozice:

Obchodní zástupce / zástupkyně

Pekař / pekařka

Pokud Tě baví kávový svět stejně jako nás a souzníš s našimi hodnotami, budeme rádi, pokud se staneš součástí našeho týmu!

Ozvi se nám na:

zamestnani@mamacoffee.cz

Proč chtít pracovat v mamacoffee?

Snažíme se o to, aby naši zaměstnanci nechodili do kaváren, pražírny, balírny nebo školícího centra či kanceláře jen jako do práce, z povinnosti a nutnosti. Naším cílem je vytvářet přátelskou atmosféru plnou nových podnětů a příležitostí k růstu. Kariérní postup, možnost vzdělávání se v oboru, ale i příležitosti k osobnímu rozvoji pro nás rozhodně nejsou cizí slova.

Předsudky u nás nehledej. Víme, že čím pestřejší náš kolektiv je, tím větší možnosti se nám otevírají. Každý nám má, co nabídnou – studenti, cizinci, maminky (ale i tatínkové) na mateřské dovolené, handicapovaní – ti všichni do firmy přinášejí nové impulsy a jsou neodmyslitelnou součástí našeho kolektivu.

Uvnitř mamacoffee vytváříme rovnocenná partnerství a zakládáme si na férovém a profesionálním přístupu i vysoké kvalitě našich služeb. Toho si ceníme i u našich zaměstnanců, protože právě ti reprezentují naši firmu.

Náš spokojený zaměstnanec = náš spokojený zákazník.

Máme ověřeno, že tato rovnice prostě funguje.

Stejně odpovědný přístup jako k našim lidem máme i k naší planetě a přírodě. Ve všech provozech i aktivitách se chováme tak, abychom co nejvíce snižovali dopad na životní prostředí. Pravidelně naši činnost kontrolujeme a dáváme příležitost i našim zaměstnancům navrhovat konkrétní způsoby, jak se v této oblasti dále zlepšovat. Každý nápad se cení!

Ocenění

Naše hodnoty a firemní duch nám pomohly k získání těchto ocenění:

Ethnic Friendly zaměstnavatel – 2011

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení.

mamacoffee s.r.o. je dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů, povinný subjekt. Vnitřní předpis podle kterého upravující způsob podání je k dispozici všem zaměstnancům a spolupracujícím osobám. Pro podání oznámení byla zřízena kontaktní emailová adresa: oznameni@mamacoffee.cz a ostatní způsoby podání jsou uvedeny v interním předpise.