velkoobchod

Velkoobchod

Nejsme „JEN“ dodavatelem kávy, jsme vždy i vaším partnerem!

Naši výběrovou kávu, služby a další produkty dodáváme velkoobchodně do kaváren, restaurací, barů, hotelů, obchodů či firem a kanceláří hned od vzniku mamacoffee, tedy od roku 2008. O dva roky později jsme se ale rozhodli vytvořit a spustit unikátní ucelený velkoobchodní program.

Kávový program vytváříme na míru, dle přání a především potřeb každého našeho zákazníka.

Čerstvá káva – vždy zaručena

Kvalita a čerstvost kávy je pro nás velmi důležitá, a v tom neděláme kompromisy. Vždy pracujeme týmově a spojujeme tak naše bohaté zkušenosti a znalosti. Každodenní spoluprací s konkrétními kávovými farmáři to vše jen začíná. Soustředíme se i na přesný výběr kvalitních surovin a pečlivé pražení. Uvědomujeme si i to, že stejně důležité, jako dodávat kvalitní produkty, je i trvale a konzistentně naše zákazníky podporovat.

Jsme jednou z nejstarších pražíren výběrové kávy ve střední Evropě, která vždy investovala do zvyšování kvality. Od našich začátků budujeme dlouhodobé spolupráce přímo s drobnými farmáři kávy z různých zemí i oblastí. Díky tomu můžeme zaručit kávu bez kompromisů. Naši zaměstnanci, přímo v pěstitelských zemích, vybírají kávy vždy z aktuálních sklizní. Pražení pak probíhá na nejmodernějších technologiích, vždy s  přihlédnutím na přirozené charakteristiky kávy tak, aby se plně rozvinul její potenciál. Nabídka našich zrnek je vždy sezónní a pravidelně se mění.

Upraženou kávu vám nejraději dodáme ve vratných krabicích, tedy bezobalově. Přivezeme vám rovnou celou bednu, nebo klidně dvě či tři – jak si budete přát, s šesti kilogramy našich kávových zrnek. Pokud je pro vás takové množství příliš, rádi vám naši kávu citlivě zabalíme v naší sesterské sociální firmě – fair balírně do sáčků o velikosti 1 kg, 250 g nebo 100 g.  Prostě tak, abychom ji k vám mohli dovézt přesně tolik, kolik potřebujete a spotřebujete.

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout kávy z našich vlastních kávových projektů označené jako “mamacoffee direct”, které jsou obchodovány cíleně jako “direct trade” kávy, nebo kávy s Fair trade či bio certifikací.

Mamacoffee do kavárny

Dovezením kávy ale naše práce nekončí – naše služby jsou komplexní. Pomůžeme váš provoz nejen vybavit, ale rádi vám i poradíme a v našem školícím centru ukážeme, jak se, co dělá. Pokud budete chtít, školení umíme uspořádat i ve vašich prostorách.  A protože sami provozujeme několik kaváren, víme, jaké záludnosti a nástrahy vás mohou na vaší cestě potkat. Nechceme být jen tím, od koho berete kávu, chceme být také vaším partnerem, který umí pomoct a poradit.

Co nabízíme:

    • vstupní baristická školení
    • technologii i zajištění jejího servisu
    • poradenství

Povolený doping pro zaměstnance

Coffee break v práci dokáže nejen zpříjemnit den a dobít energii, ale takové krátké popovídání si u dobré kávy umí i hezky utužit vztahy mezi kolegy. Zkuste to třeba s naším kancelářským kávovým setem.

Co kávový set obsahuje:

– Vysoce kvalitní kávomlýnek Wilfa během pár vteřin umele čerstvě praženou kávu v potřebném množství.

– Profesionální přístroj na přípravu filtrované kávy, MoccaMaster Technivorm, připraví až 10 šálků kávy během osmi minut (1,25 litru kávy). Praktická termoska udrží ideální teplotu nápoje po celý den.

-Degustační set káv na filtr (3 x 100 gramů). Kávu nakupujeme za férových a důstojných podmínek přímo na kávových plantážích.

– Papírové filtry potřebné pro správný provoz MoccaMasteru.

-Roční záruční servis na technologie a zařazení do velkoobchodního programu

Při pravidelném odběru většího množství kávy jsme pro vás připravili zajímavé slevy. Je také možné se domluvit i na vypůjčení celého setu.

Umíme toho daleko víc

Vaše přání je naším rozkazem. Umíme pro vás také připravit kvalitní balení našich produktů dle vašich požadavků (grafické zpracování obalu na míru, branding a mnohé další).

Poradíme vám ale také například s certifikací Fair trade. Tu potřebují všichni, kteří se podílejí na zpracování fairtradového výrobku (sem patří například i změna vnějšího obalu).

Proč si vybrat mamacoffee?

      Protože dlouhodobě spolupracuje s kávovými farmáři na konkrétních kávových, ekologických i sociálních projektech.

      Protože je ekologické a sociálně odpovědné.

      Protože poskytuje zákaznickou podporu.

      Protože vám poskytne pravidelné vzdělávání a možnost sdílení zkušeností i znalostí.

      Protože získáte výběrovou kávu – skvělý poměr cena výkon.

Zkuste to s námi

Chcete mít mamacoffee i ve vašem podniku či firmě? Stačí nás kontaktovat zde.