velkoobchod

Velkoobchod

Náš přístup je jednoduchý a jasný snažíme se být silnými partnery a chceme vám pomoci dělat skvělé kavárny, mít špičkové kávové řešení ve vaší kanceláři nebo firmě a poskytnout vám maximální podporu, technologii i vzdělávání a školení. 

Vie co budete potřebovat pro váš business ve vysoce konkurenčním prostředí. 

Obchod bereme vždy jako silné partnerství. Nejsme jen dodavateli kávy, ale nabízíme celé spektrum řešení. 

Na pěstování a zpracování kávy spolupracujeme dlouhodobě s kávovými farmáři a farmářkami na společných kávových projektech na více místech světa.

Kávovou nabídku i další související služby připravujeme na míru, dle přání a především potřeb každého našeho zákazníka.

Čerstvá káva – vždy zaručena

Kvalita a čerstvost kávy je pro nás velmi důležitá, a v tom neděláme kompromisy. Vždy pracujeme týmově a spojujeme tak naše bohaté zkušenosti a znalosti. Každodenní spoluprací s konkrétními kávovými farmáři to vše jen začíná. Soustředíme se i na přesný výběr kvalitních surovin a pečlivé pražení. Uvědomujeme si i to, že stejně důležité, jako dodávat kvalitní produkty, je i trvale a konzistentně naše zákazníky podporovat.

Od našich začátku budujeme silné spolupráce s drobnými farmáři kávy po celém světě. A jsme jedna z prvních pražíren kávy v ČR, která spolupracuje s kávovými farmáři na přímých projektech. V současnosti realizuje pravidelné projekty v Brazílii a Nikaragui a připravujeme v dalších zemích.
Díky tomu přístupu můžeme zaručit kávu bez kompromisů. Naši zaměstnanci, přímo v pěstitelských zemích, vybírají kávy vždy z aktuálních sklizní. Pražení pak probíhá na nejmodernějších technologiích, vždy s  přihlédnutím na přirozené charakteristiky kávy tak, aby se plně rozvinul její potenciál. Nabídka našich zrnek je vždy sezónní a pravidelně se mění.

Upraženou kávu vám nejraději dodáme ve vratných krabicích, tedy bezobalově. Jsme schopni vám dodat kávu dle vašich potřeb. Potřebujete-li kávu speciálně zabalit, nebo přibalit váš firemní pozdrav rádi vám nabídneme služby v naší sesterské sociální firmě – fair balírně do sáčků o velikosti 1 kg, 250 g nebo 100 g.  Prostě tak, abychom ji k vám mohli dovézt přesně tolik, kolik potřebujete a spotřebujete.

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout kávy z našich vlastních kávových projektů označené jako “mamacoffee direct”, které jsou obchodovány napřímo jako “direct trade kávy” , nebo kávy s fair trade kávy či bio certifikované kávy.

Mamacoffee do kavárny

Dovezením kávy ale naše nabídka nekončí. Pomůžeme vám se školením personálu, aktualizací potřebných dokumentů, nebo s tím co v našich kavárnách a provozech řešíme každý den. Každý týden školíme a vzděláváme řadu našich zaměstnanců a přinášíme aktualizace z jednotlivých částí kávového světa okamžitě do provozů. Pokud budete chtít, školení umíme uspořádat i ve vašich prostorách.  A protože sami provozujeme několik kaváren, víme, jaké záludnosti a nástrahy vás mohou na vaší cestě potkat. Nechceme být jen tím, od koho berete kávu, chceme být také vaším partnerem, který umí pomoct a poradit.

Co nabízíme:

    • vstupní baristická školení
    • technologii i zajištění jejího servisu
    • poradenství

Potřebná vzpruha pro vaše zaměstnance

Coffee break v práci dokáže nejen zpříjemnit den a dobít energii, ale takové krátké popovídání si u dobré kávy umí i hezky utužit vztahy mezi kolegy.
Přiznejme si, nejvíce se toho vyřeší neformálně u kafe!
Zkuste to třeba s naším kancelářským kávovým setem. 

Můžete si jej zapůjčit a vyzkoušet si jak káva chutná. 

Co kávový set obsahuje:

– Vysoce kvalitní kávomlýnek Wilfa během pár vteřin umele čerstvě praženou kávu v potřebném množství.

– Profesionální přístroj na přípravu filtrované kávy, MoccaMaster Technivorm, připraví až 10 šálků kávy během osmi minut (1,25 litru kávy). Praktická termoska udrží ideální teplotu nápoje po celý den.

-Degustační set káv na filtr (3 x 100 gramů). Kávu nakupujeme za férových a důstojných podmínek přímo na kávových plantážích.

– Papírové filtry potřebné pro správný provoz MoccaMasteru.

-Roční záruční servis na technologie a zařazení do velkoobchodního programu

Při pravidelném odběru většího množství kávy jsme pro vás připravili velkoobchodní slevy. Je také možné se domluvit i na vypůjčení celého setu.

Nabízíme toho daleko víc

Zajistíme pro vás individuální obal a balení našich kvalitních produktů dle vašich požadavků (grafické zpracování obalu na míru, branding a mnohé další).

Poradíme vám ale také například s certifikací Fairtrade nebo můžeme připravit unikátní výběrovou kávu přímo na konkrétních kávových farmách z našich projektů jen pro vaše zákazníky. 

Proč si vybrat mamacoffee?

      Protože dlouhodobě spolupracuje s kávovými farmáři na konkrétních kávových, ekologických i sociálních projektech.

      Protože je ekologické a sociálně odpovědné.

      Protože poskytuje zákaznickou podporu.

      Protože vám poskytne pravidelné vzdělávání a možnost sdílení zkušeností i znalostí.

      Protože získáte výběrovou kávu – skvělý poměr cena výkon.

      Protože tak dáváte smysluplnou práci konkrétním lidem v rodinné firmě v České republice i konkrétním kávovým farmářům a farmářkám v zahraničí 

Zkuste to s námi

Chcete mít kávu mamacoffee, nebo některé další produkty i ve vašem podniku či firmě? Stačí kontaktovat Míru a nebo Julku, nebo využijte kontakty zde.