Vodičkova

mamacoffee Vodičkova

Naši největší dvoupatrovou mamacoffee kavárnu jsme otevřeli v roce 2009 v ulici Vodičkova. Velmi brzy se stala oblíbenou zastávkou v centru Prahy nejen pro turisty, ale i pro mnoho místních, kteří se k nám pravidelně vracejí. Naši baristé už přesně vědí, jakou kávu pro tyto štamgasty připravit a co dalšího si objednají. A že je z čeho vybírat! 

Čerstvě pražená výběrová káva je samozřejmostí. Nejčastěji z ní pro vás připravujeme cappuccino. V naší nabídce ale nechybí ani výběrové čaje a domácí limonády. Pokud vás přepadne chuť na něco sladkého, pohled do vitríny se zákusky a dorty připravené v mamacoffee pekárně vás rozhodně potěší. A když máte hlad? Naše horní patro vás zachrání. Máme tam totiž kuchyni, kde pro vás vaříme vegetariánská, veganská či bezlepková jídla. 

Na stěnách naší kavárny se pravidelně střídají fotografické výstavy. Čeká vás spousta světla, zelených kytek a v letních měsících i příjemný chládek díky klimatizaci.

Adresa: Vodičkova 6, Praha 1 (mapa)
Otevírací doba: po – pá 8:00 – 22:00, so – ne 9:00 – 20:00

Menunajdete zde

Rezervace: 773 337 309 

Provozní: Vítek Jelínek, 778 887 844, vitek.jelinek@mamacoffee.cz

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku.

“Vynikající káva a dobrý zákusek, příjemné prostředí, skvělá obsluha.” Rudolf S., recenze Google

“Moje nejoblíbenější káva. A zákusky výborný! Prostředí krásný. Kdykoliv vidim nějaké mamacoffee musím tam :)” Terka J., TripAdvisor

3D prohlídka kavárny