Sára Čejková, marketing

Ahoj, jsem Sára, studovala jsem filmovou tvorbu a nyní studuji digitální marketing. Díky tomu mám na starosti především online marketing pro mamacoffee.

V mamacoffee jsem od začátku léta 2022, kdy jsem začala jako baristka v kavárně v Podolské. Postupem času jsem začala dělat sociální sítě pro Podolskou a následně mi bylo nabídnuto spravovat marketing obecně, což je pro mě velká zkušenost. Když mám volno, trávím čas s přáteli, zajdu si na dobrý koncert, zatancuji si na techno, nebo hudbu z devadesátek, ale také si ráda lehnu do spostele s knížkou, nebo fajn seriálem a kočkama v náručí.

Co pro tebe mamacoffee znamená?

mamacoffee pro mě znamená hodně v tom, že dává příležitosti mladým lidem a také hledí na životní úroveň farmářů a dalších lidí z kávového průmyslu, což bohužel stále není v kávovém světě pravidlem.

Jakou kávu máš nejraději?

Nejradši si dám černou kávu, čím větší, tím lepší. Batch, nebo Americano jsou moji favoriti. Kdybych si měla vybrat jednu kávu z naší nabídky, bude to nejspíš Nicaragua Norlan&Uriel, tu si vařím i doma ve velkém.

Kontakt: +420 770 168 617 sara.cejkova@mamacoffee.cz