Oblečení pro milovníky kávy

V mamacoffee milujeme kávu a chceme, aby to na nás hned každý poznal. Proto jsme pro sebe i pro vás ve spolupráci s naší grafičkou Anežkou připravili designový kávový merch.

merch triko

Triko z organické bavlny pro všechny milovníky kávy a udržitelného života. Při výběru dodavatele jsme nemuseli ani o krok ustoupit od svých zásad odpovědného podnikání. Nakonec jsme se rozhodli pro značku Stanley & Stella, která je součástí Fair Wear Fundation.

Trička jsou vyrobená ze 100% organické bavlny. Při jejím pěstování nebyla použita syntetická hnojiva a pesticidy, odpad z pěstování se využil díky recyklaci jako krmivo a na výrobu trik bylo spotřebováno méně vody. Materiál i celý proces splňuje náročné podmínky Global Organic Textil Standard (GOTS) a Oeko-Tex standard 100. V rámci GOTS certifikace je sledován celý výrobní řetězec od farmy k továrně: od sklizně bavlny, tkaní vláken, šití triček, až po finální produkt před tiskem. GOTS zajišťuje dodržování pracovních norem Mezinárodní organizace práce v celém výrobním řetězci.

Pánské/Dámské

merch-cepice

A pak je tu ještě čepice vyrobená z 85 % z organické bavlny pro všechny milovníky kávy a udržitelného života. Logo jsme na čepice nechali našít v České republice.

koupit čepici