Miroslav Pitra, specialista obchodu

Ahoj, jsem Míra a mám na starosti vás – všechny naše zákazníky.  

V mamacoffee jsem už od roku 2016, kdy jsem ještě při škole pracoval za kávovarem v Café Jedna, abych se o dva roky později přesunul na místo vedoucího balírny a logistiky. V týmu našeho obchodu jsem od jara 2022 a díky předchozím zkušenostem dobře znám práci přímo v kavárně včetně všech úskalí provozu a za dobu vyřizování objednávek jsem se naučil řešit spolupráci vždy individuálně a na základě přání a potřeb konkrétní kavárny, kanceláře nebo dalšího partnera.  

Na mamacoffee mě vždycky bavili kolegové, kteří vytvářejí specifický přátelský ekosystém. Naši lidé leccos umí, je s nimi legrace a dokáží flexibilně řešit situace, které přináší denní provoz. Mamacoffee jsou také hodnoty, se kterými se můžu ztotožnit. Především oceňuji přímou a férovou spolupráci s farmáři, která jde ruku v ruce se vzděláváním, a ekologické přemýšlení se snahou minimalizace dopadů naší práce na životní prostředí, které se snažíme v maximální míře uplatňovat v každodenní praxi.   

Kromě kávy, kterou piju obvykle černou, ve všech velikostech a způsobech přípravy, mám rád dobré pivo, ale neobešel bych se bez “obyčejné" vody. Svůj volný čas v poslední době trávím především s rodinou a malým synem. Vedle toho na výletech na kole či pěšky, nejlépe po klidných a trochu zapomenutých koutech Čech, s knížkou nebo třeba prací na zahradě a kolem domu na mém rodném Mělníku.  

 
Kontakt:
+420 771 234 266
miroslav.pitra@mamacoffee.cz