Kryštof Bašus, vedoucí komunikace

Ahoj, jsem Kryštof a pár let zpátky jste mě mohli potkávat za barem v Kavárně pod Lipami, kterou jsem Danimu a bráchovi Martinovi pomáhal otevřít. Studium biologie mě následně zaválo od kávy do laboratoře, ale jelikož se korporátní život nepotkával s mými životními prioritami, rozhodl jsem se změnit směr a momentálně se v mamacoffee s nadšením starám o komunikaci a marketing. Ve volném čase rád zaznamenávám okamžiky na polaroid, přikládám na chalupě do kamen, chodím do divadla, trávím čas s rodinou a rád nespěchám. Mám rád skvělý večery a nemám rád následující rána.

Co pro tebe mamacoffee znamená?

Vždy to pro mě byla spousta skvělých lidí, kterým záleží na tom, aby se věci dělaly správně a s chutí. Jsou to pro mě také vzpomínky, velká část mé životní cesty a vědomí toho, že i práce se dá dělat s radostí. Nejvíce si vážím hodnot, které mamacoffee představuje a já se s nimi mohu s čistým svědomím ztotožnit. 

Jakou kávu máš nejraději?

Na návštěvách vždy říkám „malou, černou, bez mléka, bez ničeho“. Nejraději si dám espresso nebo rovnou dvě, doma si pak připravuji moka konvičku. Mezi pěstitelskými zeměmi asi nemám žádného favorita, mám prostě rád, když mi káva chutná a má sílu.

Kontakt

+420 732 671 029

marketing@mamacoffee.cz