Kavárna pod Lipami

Kavárnu Pod Lipami, která své dveře otevřela prvním zákazníkům už v roce 2010, najdete kousek od jedné z největších dopravních tepen na pražské Letné. Přesto je zde neuvěřitelný klid a pohoda. V létě si na malebné předzahrádce užijete příjemné posezení u šálku čerstvě pražené výběrové kávy, u sklenice domácí limonády, nebo třeba se skleničkou skvělého vína z rodinného vinařství Veverka. V chladných dnech vás naopak zahřeje příjemný interiér, vždy usměvavá obsluha nebo třeba kvalitní výběrový čaj či svařený mošt.

K nejoblíbenějším nápojům, který naši baristé připravují, patří samozřejmě cappuccino. Kdo by také neměl rád krásně našlehané mléko se shotem dokonalého espressa. Jsme velmi rádi, že si naši kavárnu oblíbili letenští obyvatelé, ale že se k nám pravidelně vracejí i ti, kteří zde třeba pracují. Mnohdy tak víme už od dveří, co začít připravovat.

Pokud u nás dostane host hlad nebo jen chuť na něco sladkého, není to problém. Vybírat může za sladkých i slaných drobností z naší mamacoffee pekárny nebo připravených jídel z našeho menu. Máme malou kuchyň, která je ale v provozu od rána do večera a po celý den, nejen v době snídaně či brunche, si tak u nás můžete dát něco teplého do žaludku. Kromě příjemného zážitku si od nás můžete odnést také třeba zrnkovou kávu z naší pražírny.

Adresa: Čechova 310/1, Praha 7 – Bubeneč

Otevírací doba:

po-pá 8:00 – 20:00

so-ne: 9:00 – 20:00

Menu: najdete zde

Rezervace: +420 777 568 658

Provozní: Ludvík Píza, 778 960 011, ludvik.piza(at)mamacoffee.cz

Najdete nás na  instagramu  a  facebooku

Co se o nás říká? 

„Příjemný místo v překvapivým klidu a tichu jen kousíček od jedný z nejrušnějších pražských křižovatek s výbornou kávou.“ – Petr R. recenze Google

„Moje oblíbená kavárna. Jídlo, pití, důraz na detail… ta super zahrádka.“ – Dominika E. recenze Google