Hummus slaví. Slavte s ním!

Hummus slaví. Slavte s ním.I hummus má svůj den! Ten jeho, Mezinárodní den hummusu, letos připadl na pátek 13.  května. Přijďte ho k nám oslavit! Místo dortu si pro vás naše pekařka Bára připravila speciální trojbarevný narozeninový hummus za zvýhodněnou cenu. Tak hoďte pověry za hlavu a pojďte ochutnat! A taky trochu fotosoutěžit …

Banální? Kdeže …

Hummus, zdánlivě jen rychlá svačina, zdravý oběd nebo lehká večeře. Ve skutečnosti epicentrum nekonečných, vášnivých diskusí i láska na život a na smrt. Stačí jednou ochutnat a jste jeho! A přesně to se stalo nám, v mamacoffee. Původní recept byl dobrý, ale pak jsme ochutnali hummus podle rodinného receptu Marty Kolské a bylo rozhodnuto! Od té doby je v našich kavárnách (jako) doma.

Hummus připravujeme každý den z kvalitních, čerstvých surovin. Je plný vitamínů, minerálů a zdraví prospěšných látek. V jeho chuti se snoubí cizrna, seznam, jemný nádech olivového oleje a citronu. Na Mezinárodní den hummusu můžete v mamacoffee kavárnách ochutnat kromě klasického cizrnového také bylinkový a variantu s jemně pálivou omáčkou z červených paprik, ajvarem.

Zúčastněte se narozeninové soutěže

Ochutnejte v pátek 13. května hummus v našich kavárnách. Vyfoťte nám, s čím (s kým) ho jíte nejraději. Postněte na facebook s hastagem #PanHummus na facebook. Tři nejoriginálnější fotografie odměníme půlkilovým balením výběrové kávy.

Pravidla soutěže #PanHummus

1. Pořadatelem a provozovatelem soutěže je:
mamacoffee s.r.o., Osmého listopadu 436/48, Praha 6, 169 00, IČ: 28364601, DIČ: CZ28364601, info@mamacoffee.cz.

2. Termín a místo konání soutěže:
Soutěž probíhá 13. 5. 2016 v České republice.

3. Soutěžící:
Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území České republiky.
Soutěžící musí na sociální síť facebook umístit fotografii hummusu z kavárny mamacoffee s hashtagem #PanHummus.
Každý soutěžící může soutěžit pouze s jednou soutěžní fotografií.
Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním poměru k pořadateli a osoby blízké podle  § 116 občanského zákoníku.

4. Účast v soutěži a určení výherce:
Účastníkem se může stát ten, kdo je fanouškem stránky mamacoffee na sociální síti Facebook a v době konání soutěže zveřejní fotografii s hashtagem #PanHummus.
Vybráni budou tři výherci. Výherce určí porota sestavená ze zaměstnanců společnosti mamacoffee.

5. Výhra v soutěži, předání výhry:
Výherci získají 500 g kávy mamacoffee dle vlastního výběru.
Výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách www.mamacoffee.cz a profilech mamacoffee na sociální síti facebook do 20. 5. 2016. Výherce bude kontaktován a ověřen na emailové adrese, kterou jako autor uvede v komentáři ke své vítězné fotografii.
Výhru – zrnkovou či mletou kávu – výhercům zašleme poštou nebo si ji budou moci vyzvednout v některé z našich pražských kaváren mamacoffee.

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva
Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že je pořadatel soutěže oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb. Pořadatel může stejně tak bezúplatně využít k propagačním a marketingovým účelům vítězné fotografie.

7. Závěrečná ustanovení
Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.
Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností facebook. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje informace pořadateli soutěže, nikoli sociální síti facebook.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné. Pořadatel neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení týkající se splnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky. Účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.
Tato pravidla a právní vztahy vznikající mezi organizátorem, pořadatelem a soutěžícími, jakož i související právní vztahy, se řídí právním řádem České republiky.

V Praze dne 10. 5. 2016.