Degustační kávový set

Nevíte, kterou kávu si vybrat? Vyberte si všechny!

Degustační kávový set obsahuje nejzajímavější výběrové kávy z oblíbených kávových regionů – Brasil fazenda Bananal, BIO Colombia Tolima Chaparral, Nikaragua Jairo Vallejos. V degustačním balíčku kávy naleznete díky svému jedinečnému chuťovému a aromatickému profilu široké spektrum vjemů . Kávy dodáváme jak zrnkové, tak mleté na espresso a jiné přípravy. Můžete si klidně nechat namlít každou kávu na jinou přípravu, v takovém případě napište svá přání do poznámky.

Do eshopu

 

Degustační set káv pro filtr

Připravili jsme výběr káv pro milovníky filtrované kávy. Degustační kávový set obsahuje nejzajímavější kávy ovocnější chuti, které se hodí na přípravu filtrované kávy – Nicaragua Salomón Chavarría, BIO Colombia Tolima Chaparral a Nikaragua Jairo Vallejos.

Degustační set káv na domácí espresso

Preferujete kávu z moka konvičky, nebo máte doma kávovar? Máme pro vás tři kávy hodící se k této přípravě. V balíčku najdete kávu z našeho společeného projektu s farmářkami z Nikaragui, brazilskou kávu od našeho přítele Paula a speciální směs na espresso Dejavu, kterou pro vás připravil náš pražič Michal.