Dárkové balíčky 2023

Dárkové balíčky 2023

Chtěli byste Vašim zaměstnancům udělat radost dárkovým balíčkem plným kávy? Ozvěte se nám a společně pro Vás vybereme tu nejvhodnější variantu!

Kontakt: 

+420 778 441 635 / julia.oravcova@mamacoffee.cz

Proč dárkový balíček z mamacoffee? 

  •  získáte výběrovou kávu a další kvalitní produkty v personalizovaném balení
  • dlouhodobě spolupracujeme s kávovými farmáři na konkrétních kávových, ekologických i sociálních projektech
  • za všechny produkty ručíme, i s dalšími dodavateli spolupracujeme dlouhodobě a máme je ověřené z vlastních kaváren
  • nabízíme široké možnosti přizpůsobení obalů a doplnění dalších produktů dle individuální domluvy
  • jsme profesionálové a na naše služby se můžete plně spolehnout

Káva ze společných projektů s farmáři

Klademe důraz na kvalitní zdroje kávy, proto je většina námi dovážené kávy ”direct trade”. To znamená, že ji místo kávové burzy vybíráme přímo u farmářů, s nimiž navazujeme dlouhodobou spolupráci. Lépe si tak ohlídáme kvalitu a zároveň farmáři dostanou za kávu výrazně vyšší výkupní cenu, protože z ní nemají provizi překupníci a další zprostředkovatelé.

Na životním prostředí a lidech záleží

Farmáře si nevybíráme pouze podle kvality produkované kávy, ale i podle jejich přístupu k životnímu prostředí a jejich zaměstnancům. Lidé, kteří pracují na plantážích s kávou pro mamacoffee mají dobré platy, sociální i zdra- votní pojištění a jejich děti mohou i díky tomu chodit do škol. To není v oblastech, kde se pěstuje káva, bohužel vůbec samozřejmé.

Férová káva s tradicí

mamacoffee je nejstarší férová pražírna výběrové kávy ve střední Evropě. Aktuálně spolupracujeme na projektech s kávovými farmáři v Nikaragui a Brazílii a pracujeme na navázání spolupráce v Ugandě. Provozujeme 7 kaváren i vlastní řemeslnou pekárnu. Kávu pražíme průběžně, aby byla zaručena její čerstvost a nejvyšší kvalita.