Londýnská

mamacoffee Londýnská

NEJstarší mamacoffee kavárna přivítala své první zákazníky v roce 2008. Najdete ji v Londýnské,
jedné z nejhezčích pražských ulic, lemované listnatou alejí, které v horkých dnech nabízí příjemný chládek
a stín. Od prvního dne otevření je mamacoffee Londýnská vyhledávaným cílem nejen milovníků skvělé čerstvě pražené výběrové kávy – velmi oblíbená jsou zrnka z Brazílie. Už jste je zkusili? V nabídce ale najdete také výběrové čaje, osvěžující domácí limonády a samozřejmě i něco malého k zakousnutí z naší mamacoffee pekárny.

Útulný, menší prostor kavárny s pár stolečky uvnitř a od jara do podzimu i krásnou venkovní zahrádkou, si velmi rychle oblíbíte. Jsme rádi, že často vídáme stejné, milé tváře těch, kteří v Londýnské ulici bydlí, a zajdou k nám třeba při venčení psa či po cestě do práce, ale i těch kteří zde pracují. Velmi dobře také známe naše stálé zákazníky z řad rodičů dětí, které navštěvují některou ze škol v Londýnské. Hned víme, co komu připravit. A můžeme prozradit, že cappuccino je mezi našimi zákazníky naprostou jedničkou. Přijďte si i vy do Londýnské vychutnat váš nejoblíbenější šálek kávy. Naši milí baristé vám ho rádi připraví.

Adresa: Londýnská 49, Praha 2 (mapa)

Otevírací doba: po-pá 8:00 – 19:00, so-ne: 10:00 – 18:00

Menu naleznete zde.

Rezervace: 773 263 333

Provozní kavárny:
Vítek Jelínek, 778 887 844, vitek.jelinek@mamacoffee.cz

Sledujte nás na  Instagramu.

Co se o nás říká?

„Výborná káva a více káv, ze kterých si vyberete. Pro mě velice příjemná domácká atmosféra. Všechno, co od kavárny očekávám, je splněno.“ Honza K., recenze Google

„Příjemné posezení uprostřed města a skvělá káva  ;-).“ Man H., recenze Google

Jak to u nás vypadá?
3D prohlídka kavárny