Dárkové balíčky -

Dárkové balíčky

Nevíte, kterou kávu si vybrat? Vyberte si všechny!

Degustační kávový set obsahuje nejzajímavější výběrové kávy z oblíbených kávových regionů – Brasil Olhos d' Agua, Bio Colombia Tolima Bilbao ASPRASAR, Nikaragua Norlan Chavarría. V degustačním balíčku kávy naleznete díky svému jedinečnému chuťovému a aromatickému profilu široké spektrum vjemů . Kávy dodáváme jak zrnkové, tak mleté na espresso a jiné přípravy. Můžete si klidně nechat namlít každou kávu na jinou přípravu, v takovém případě napište svá přání do poznámky.

Degustační set káv pro filtr

Připravili jsme výběr káv pro milovníky filtrované kávy. Degustační kávový set obsahuje nejzajímavější kávy ovocnější chuti, které se hodí na přípravu filtrované kávy – Bio Colombia Tolima Bilbao ASPRASAR, Ethiopia Yirgacheffee Koke, Nikaragua Norlan Chavarría.

Degustační set káv na domácí espresso

Preferujete kávu z moka konvičky, nebo máte doma kávovar? Máme pro vás tři kávy hodící se k této přípravě. V balíčku najdete kávu z našeho společeného projektu s farmářkami z Nikaragui, brazilskou kávu od našeho přítele Paula a speciální směs na espresso Dejavu, kterou pro vás připravil náš pražič Michal.

Balíček pro cestovatele

Znáte někoho, kdo rád cestuje, ale neumí si představit den bez skvělé kávy? Udělejte mu radost cestovatelským balíčkem se kterým se neztratí! Obsahuje klasický AeroPress Aerobie vč. filtrů, praktický plechový hrnek mamacoffee a 100 g stoprocentní arabiky z Nikaragui ideální na přípravu filtrované kávy. To vše v praktickém, nepromokavém obalu.

Doma jako v kavárně

Kvalitní káva si také zaslouží kvalitní nádobu. Udělejte radost skvělou kávou a oblíbeným porcelánem, který znáte z našich kaváren.

Dobroty

Pokud se nemůžete rozhodnout čím udělat radost, nebo má váš blízký rád kávu i čaj, tak ho potěšte obojím! Balíček obsahuje stoprocentní arabiku Nikaragua Women´s Project Aranjuez. Vaše smysly potěší svou vybalancovanou chutí kakaa, vlašských ořechů a švestek s nugátovými tóny, nízkou kyselostí a středním, smetanovým tělem. Do balíčku také přidáváme bio černý sypaný čaj Earl Grey. Čaj je poměrně silný a výrazný, s banánovými podtóny a vůní bergamotu. Pokud je smíchán s mlékem, jeho chuť bude jemnější a sametovější. Nezbytná součást balíčku je i fairtrade třtinový cukr ze Svazijska. Tento nerafinovaný třtinový cukr krupice s certifikací Fairtrade se vyznačuje přirozeně světle hnědou až béžovou barvou, charakteristickou vůní po medu a ovoci a příjemnou karamelovou chutí.

Stále nemáte vybráno?

Nebude nic lehčího, než aby si obdarovaný vybral sám! Věnujte mu dárkový poukaz na všechny výrobky mamacoffee a útratu v kavárnách! Poukazy máme na 250 kč a na 1000 kč.