Vyhrajte kávy z Etiopie!

SoutěžObě naše novinky z Etiopie, Ethiopia Keffa Wild Forest Grown Fairtrade a Ethiopia Yirgacheffe Koke BIO, se pomalu zabydlují v naší pražírně i v kavárnách. Jsou to hodně sympatické kávy ovocných chutí, omamně sladkých vůní a živější kyselosti. První vévodí mandarinka, u druhé vládnou borůvky, ostružiny a jasmín.

Vůně a živé chutě těchto káv se nejlépe rozvíjejí v … Tipněte si, jaká příprava těmto kávám nejvíc sluší, a vyhrajte obě nové kávy a tři vaše nejoblíbenější mamacoffee sušenky k tomu!

Jak se zúčastnit soutěže?

K výhře stačí zodpovědět jednu jedinou otázku: „Jak nejlépe připravit dvojici nových etiopských káv, aby maximálně vynikl jejich chuťový potenciál?“ položenou na profilu mamacoffee na sociální síti Facebook. Soutěž trvá od pátku 2.6. 2017 11:06 do úterý 6.6. 2017 11:06. Výherce vybere náhodný los z posledních 6 správných odpovědí. Každý soutěžící smí odpovědět právě jednou.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem a provozovatelem soutěže je:

mamacoffee s.r.o., Osmého listopadu 436/48, Praha 6, 169 00, IČ: 28364601, DIČ: CZ28364601

2. Termín a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá od pátku 2.6. 2017 11:06 do úterý 6.6. 2017 11:06 v České republice.

3. Soutěžící:

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území České republiky. Každý soutěžící může odpovědět pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním poměru k pořadateli a osoby blízké podle § 116 občanského zákoníku.

4. Účast v soutěži a určení výherce:

Účastníkem se může stát ten, kdo je fanouškem stránky mamacoffee na sociální síti Facebook a v době konání soutěže odpoví na soutěžní otázku. Vybrán bude jeden výherce. Výherce určí náhodný los z posledních 6 správných odpovědí.

5. Výhra v soutěži, předání výhry:

Výherce získá dvě balení kávy, a to jedno 250g balení Ethiopia Keffa Wild Forest Grown Fairtrade, jedno 250g balení Ethiopia Yirgacheffe Koke BIO a 3 sušenky z pekárny mamacoffee dle vlastního výběru. Výsledky soutěže budou zveřejněny na profilu mamacoffee na sociální síti Facebook 6. 6. 2017. Výherce bude kontaktován a ověřen prostřednictvím sociální sítě Facebook. Výhra bude zaslána výherci na smluvenou adresu prostřednictvím České pošty, příp. si ji bude moci vyzvednout v kavárně mamacoffee (dle vzájemné dohody).

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva:

Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že je pořadatel soutěže oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb.

7. Závěrečná ustanovení

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné. Pořadatel neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení týkající se splnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky. Účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.

Tato pravidla a právní vztahy vznikající mezi organizátorem, pořadatelem a soutěžícími, jakož i související právní vztahy, se řídí právním řádem České republiky.

V Praze dne 1.6.2017