Speciální edice kávy k 15. výročí založení mamacoffee

Nicaragua Norlan & Uriel anaerobní Honey

Při výběru kávy, kterou bychom s Vámi rádi oslavili 15. výročí založení mamacoffee, jsme hledali něco opravdu speciálního a můžeme s radostí říct, že se nám to povedlo. 

Tato unikátní káva je výsledkem naší dlouhodobé spolupráce s bratry Norlanem a Urielem, kteří jsou našimi významnými partnery v kávovém projektu v Nikaragui. Na jejich farmách El Progreso a Linda Vista se již čtvrtá generace kávových farmářů s láskou věnuje kávě a jak už víme – jejich zemědělská tradice a bohaté zkušenosti jsou vždy zárukou kvality. Kromě osvědčených procesů zpracování se nebojí ani experimentovat a tato káva je toho důkazem. Anaerobní honey zpracování je jedinečnou metodou fermentace bez přístupu kyslíku, při které je zanechána část dužiny na kávových zrnech. Výsledkem je bohatý chuťový profil, který vás okouzlí sladkými tóny medu, svěžesti kiwi a jemností mléčné čokolády. 

Právě díky blízké spolupráci s farmáři, na které si v mamacoffee zakládáme, inovativnímu přístupu zpracování této kávy a jejímu výjimečnému chuťovému profilu věříme, že je tou správnou volbou právě pro tuto příležitost. 

Oslavte s námi naše 15. výročí a buďte i Vy součástí našeho příběhu.