Provozní malé kavárny

Právě hledáme provozní nebo provozního pro malou kavárnu mamacoffee v Praze. Provozní je tváří kavárny. Je tím, kdo udává tempo a společně s vedením mamacoffee rozhoduje o tom, jak kavárna vypadá i co se v ní děje.
Naším cílem je spokojený zákazník. Chceme, aby v našich kavárnách zákazník vždy dostal kvalitní produkt se skvělým servisem a v příjemném prostředí. Vašim úkolem bude pracovat společně s týmem baristů a baristek na tom, aby se to stalo každodenní realitou.
Práce provozní/ho je především o komunikaci s lidmi a to jak svým týmem, tak s hosty jejich motivací, ale i předávání informací o tom, co se dá dělat lépe a jak. Neméně důležitá je ekonomická stránka a péče o fyzický prostor.
V zázemí mamacoffee je několik kolegů a kolegyň, kteří vám pomohou v jednotlivých oblastech, ať už radou nebo tím, že část práce, kterou jinde dělají provozní, dělají právě oni. Budete mít možnost podílet se na dění a změnách v mamacoffee od školení až po sortiment pekárny.
Vás si představujeme jako někoho, kdo už za sebou má zkušenosti v kavárně a vedl/a (klidně i menší) tým lidí. Musíte být komunikativní, asertivní a rozhodně mít aktivní přístup ke všemu, co se kolem vás děje. Kavárnu svěříme plně do vašich rukou a očekáváme, že se o ni budete starat jako o vlastní.

Práce provozní/ho v malé kavárně je na poloviční úvazek na pracovní smlouvu. Druhou polovinu si můžete doplnit jako barist(k)a ve budoucí vaší kavárně.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis a odpověď na otázku “Proč chcete pracovat jako provozní?” na zamestnani@mamacoffee.cz. Budeme se na vás těšit!