Petra Jalovecká, HR

Ahoj, jmenuji se Petra a v mamacoffee se starám o řízení lidských zdrojů. Mým úkolem je pečovat o naše zaměstnance, tvořit pro ně přátelské a přívětivé pracovní prostředí, ale také dohlížet na řadu HR procesů a administrativu. Spolu se můžeme setkat na pohovoru, v naší kanceláři, nebo při šálku kávy v některé z kaváren.

Kávové dýchánky jsou totiž jedna z mých slabin, za které ráda utrácím. Zájem o kávový svět a vše kolem něj se u mě objevil v době mého studia. Ráda cestuji a poznávám nová místa, kulturu kávy i příběhy farmářů z různých koutů světa. Díky pestrým aktivitám a možnostem v mamacoffee mohu své zájmy vesele dál rozvíjet. Nebojím se poznat neprobádané a stále se učit něco nového. Po práci si ráda pročistím hlavu večerním během, oddechovou literaturou či menší kreativní činností.

Co pro tebe mamacoffe znamená?
Především kulturu kávy, ale také mezinárodní přesah a skvělou atmosféru v jednotlivých kavárnách. mamacoffee pro mě představuje cestu zrnka od jeho počátku až do šálku.

Jakou kávu máš nejraději?
Flat white s kokosovým mlékem. Bez toho si své ráno nedokážu představit. Cestou do práce –made my day :). Nejvíce si pochutnám na Ugandě či Columbii. Doma si kávu ráda připravím v Moka konvičce.

Kontakt:
+420 778 522 114
zamestnani(at)mamacoffee.cz