mamacoffee studio – nové kurzy pro veřejnost!

mamacoffee studio – nové kurzy pro veřejnost!

Baví Vás svět kávy a rádi byste se o ní dozvěděli něco nového, zdokonalili si svou přípravu doma nebo se stali profesionálním baristou? Rádi bychom Vám představili nový prostor, který jsme pro Vás v mamacoffee připravili hned vedle naší kavárny na náměstí Jiřího z Poděbrad. Přijďte k nám do studia na jeden z mnoha připravovaných kurzů vedených našimi zkušenými lektorkami Majdou, Pájou a Bertou. Těšíme se na Vás v mamacoffee studiu!

V případě zájmu o dárkový poukaz nás neváhejte kontaktovat!

+420 770 194 960
berta.holoubkova(at)mamacoffee.cz

Domácí espresso

Začínáte ráno šálkem espressa nebo cappuccina? Naučte se ho připravovat jako profesionál. Na tomto kurzu vám předáme dovednosti, které vám umožní připravovat kávu na profesionální úrovni, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Naučíte se vše od nastavení mletí kávy přes ovládání domácího espresso kávovaru až po správné šlehání mléka, abyste si mohli Vaší kávu i doma vychutnat v té nejvyšší možné kvalitě.

Kurz probíhá na pákovém kávovaru SAGE Espresso Barista Pro™

Alternativní přípravy k espressu

Káva je víc než jen klasické espresso. Objevte svět alternativních příprav a bez ohledu na Vaše zkušenosti si přijďte vyzkoušet nové techniky, které oživí Vaši kávovou rutinu. Tento kurz je ideální pro ty, kteří si rádi hrají s chutěmi a objevují nové rozměry kávových příprav. Od džezvy a moka konvičky, přes Aeropress, Chemex a V60 až po french press – naučíme vás, jak získat z kávy to nejlepší. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený kávový guru, kurz vám pomůže vybrat nebo zdokonalit Vaši oblíbenou alternativní přípravu.

Cupping a kontrola kvality kávy

Zveme vás na jedinečný kurz, který Vám otevře dveře do světa profesionální degustace kávy! Naučíte se, jak správně kávu degustovat a jak rozpoznávat jemné tóny, které se ukrývají v každém šálku. Přijdete na to, jakým způsobem kávoví profesionálové hodnotí kvalitu kávy a jakým způsobem se můžete i vy stát kávovými znalci. Připojte se k nám a společně objevíme krásu a komplexnost světa kávy.