OBSAZENO: Vedoucí obchodního oddělení -

OBSAZENO: Vedoucí obchodního oddělení

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

kava

TATO POZICE JE JIŽ OBSAZENA

 

 

V mamacoffee právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á povede naše obchodní oddělení.

Chceme najít především někoho, zodpovědného, kdo umí dobře prioritizovat a delegovat práci, ale sám/a jde svému týmu příkladem. Hledáme člověka, který  bude umět vnímat a hlavně využívat obchodní příležitosti, které kolem nás jsou.

Vždycky se nám pracuje dobře s lidmi, kteří jsou samostatní, efektivně si řídí svůj čas a mají odvahu posouvat věci kupředu. Je důležité rozumět číslům a financím, být orientovaný/á na výsledek, věřit našim produktům a v neposlední řadě mít alespoň základní znalosti o kávě a přehled o třetí kávové vlně.

Dvě třetiny práce se budete věnovat aktivním akvizicím, určování směru, kterým se má obchod vydat a vedení týmu. Zbylou třetinu zabere správa hlavního ceníku, uvádění nových produktů, řízení e-shopu, příprava kupních smluv, zodpovědnost za řádné plnění certifikací Fair Trade a BIO,… 

Práce je na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Pracovní místo na vás čeká v industriálním prostoru na Nákladovém nádraží Žižkov. Tam sídlí i vedoucí skladu a balírny Míra, který je pro obchodní tým důležitým partnerem.

Naše firma je neformální a velmi přátelská. Během roku pořádáme pro naše zaměstnance akce – od vánočního večírku, přes kurzy první pomoci až po společné návštěvy divadel. Máme pro vás nachystané slevy do všech našich kaváren, pracovní notebook a mobilní telefon s paušálem.

Pokud vás práce láká nebo se chcete dozvědět víc podrobností, pošlete životopis, pár řádků o sobě a odpověď na otázku „Proč vás láká práce zrovna pro mamacoffee?“ na zamestnani@mamacoffee.cz. Moc rádi vás poznáme osobně.