Soutěž: káva na cestách

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jak se zúčastnit soutěže?

Nahrajte fotku s tématem “Jak piju kávu na cestách” na Instagram s hashtagy #kavanacestach a #mamacoffee nebo fotku nahrajte na Facebook do komentáře pod příspěvek vyhlašující soutěž. Soutěž trvá od 1.8.2019 do 31.8.2019, 23:59.
Vítěznou fotografii vyberete porota složená z týmu mamacoffee během prvního týdne v září a výsledky zveřejníme 9.9.2019.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem a provozovatelem soutěže je:
mamacoffee s.r.o., Osmého listopadu 436/48, Praha 6, 169 00, IČ: 28364601, DIČ: CZ28364601

2. Termín a místo konání soutěže:
Soutěž probíhá od 1.8.2019 do 31.8.2019, 23:59 v České republice.

3. Soutěžící:
Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let s doručovací adresou na území České republiky. Každý soutěžící může odpovědět pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním poměru k pořadateli a osoby blízké podle § 116 občanského zákoníku.

4. Účast v soutěži a určení výherce:
Účastníkem se může stát ten, kdo je fanouškem stránky mamacoffee na sociální síti Facebook nebo sleduje mamacoffee na Instagramu a v době konání soutěže pošle soutěžní fotografii. Vybrán bude jeden výherce. Výherce určí porota složená z vedení mamacoffee.

5. Výhra v soutěži, předání výhry:
Výherce získá Balíček pro cestovatele:

Výsledky soutěže budou zveřejněny na profilu mamacoffee na sociální síti Facebook a Instagram 9.9.2019. Výherce bude kontaktován a ověřen prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo Instagram. Výhra bude zaslána výherci na smluvenou adresu, příp. si ji výherce bude moci vyzvednout v kavárně mamacoffee (dle vzájemné dohody).

6. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva:
Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že je pořadatel soutěže oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb.

7. Závěrečná ustanovení
Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné. Pořadatel neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v soutěži.
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení týkající se splnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky. Účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.
Tato pravidla a právní vztahy vznikající mezi organizátorem, pořadatelem a soutěžícími, jakož i související právní vztahy, se řídí právním řádem České republiky.

V Praze dne 1.8.2019