Provozní malé kavárny

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Právě hledáme provozní nebo provozního pro malou kavárnu mamacoffee v Praze. Provozní je tváří kavárny. Je tím, kdo udává tempo a rozhoduje o tom, jak kavárnavypadá a co se v ní děje.
Naším cílem je spokojený zákazník. Chceme, aby v našich kavárnách zákazník vždy dostal kvalitní produkt se skvělým servisem a v příjemném prostředí. Vašim úkolem bude pracovat společně s týmem baristů a baristek na tom, aby se to stalo každodenní realitou.
Práce provozní/ho je především o komunikaci s lidmi, jejich motivací, ale i předávání informací o tom, co se dá dělat lépe a jak. Neméně důležitá je ekonomická stránka a péče o fyzický prostor.
V zázemí mamacoffee je několik kolegů a kolegyň, kteří vám pomohou v jednotlivých oblastech, ať už radou nebo tím, že část práce, kterou jinde dělají provozní, dělají právě oni. Budete mít možnost podílet se na dění a změnách v mamacoffee od školení až po sortiment pekárny.
Vás si představujeme jako někoho, kdo už za sebou má zkušenosti v kavárně a vedl/a (klidně i menší) tým lidí. Musíte být komunikativní, asertivní a rozhodně mít aktivní přístup ke všemu, co se kolem vás děje. Kavárnu svěříme plně do vašich rukou a očekáváme, že se o ni budete starat jako o vlastní.
Práce provozní/ho v malé kavárně je na poloviční úvazek na pracovní smlouvu. Druhou polovinu si můžete doplnit jako barist(k)a ve budoucí vaší kavárně.

 

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám životopis a odpověď na otázku “Proč chcete pracovat jako provozní?” na zamestnani@mamacoffee.cz. Budeme se na vás těšit!