Provozní kavárny Vodičkova

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

mamacoffee vodičkovaV centru města máme kavárnu, kde kromě skvělé kávy najdete i jídla z naší kuchyně. A my právě hledáme provozní nebo provozního, který se stane tváří kavárny a bude se ni o starat jako o vlastní. 
Chceme najít někoho, koho zajímá kvalita produktů i servisu natolik, že bude schopný/á předávat to dál svému týmu a pracovat s ním na zlepšení. Neméně důležitá pro nás je káva, jídlo z naší pekárny a z kuchyně. Suroviny nakupujeme od ověřených dodavatelů a lokálních farmářů. Naším cílem je sezónně měnit menu podle aktuální nabídky.
Hledáme člověka, který už má zkušenosti s vedením týmu lidí. Měl/a byste být silná osobnost s přirozenou autoritou a chutí posouvat věci kupředu.
V mamacoffee od nás dostanete volnou ruku ve stylu řízení a podporu mnoha kolegů (CEO, finanční ředitelky, HR a office managerek, technického oddělení, …). Jako firma jsme velmi otevření a benevolentní. Očekáváme, že budete přicházet s vlastními nápady a návrhy na změny a zlepšení.
VodičkovaPráce je na plný úvazek a na dobu určitou jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou. Šikovných lidí ale není nikdy dost, takže pokud se nám bude vzájemně dobře spolupracovat, tak se pro vás určitě najde místo i po návratu naší současné provozní.
Zaujala vás tato nabídka? Pošlete email s pár řádky o sobě, životopisem a odpovědí na otázku “Co by byla první věc po nástupu, kterou byste v kavárně udělal/a?” na zamestnani@mamacoffee.cz. Budeme se na vás těšit!