OBSAZENO: Produkční venkovních akcí -

OBSAZENO: Produkční venkovních akcí

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Každou sobotu vyrážíme s espresso barem na farmářské trhy na Kulaťák a Náplavku. Občas se naskytne příležitost připravovat kávu na festivalech a jindy si vezmeme na starost zajištění cateringu mimo Prahu… a právě hledáme někoho, kdo má organizaci v krvi, smysl pro improvizaci a je odhodlaný tyto naše akce zastřešit.

Produkční venkovních akcí je zodpovědný/á za kompletní průběh a finanční úspěšnost akcí. Aktivně jedná s pořadateli, zajišťuje personál z řad baristů mamacoffee nebo externě, dohlíží nad průběhem akce, ve spolupráci s techniky a balírnou zajišťuje zásobování a spravuje sklad. Součástí je i administrativa – vedení akcí ve sdíleném kalendáři, příprava kas, odvod peněz do banky, inventury po každé akci, posílání přehledů a tabulky financí, příprava marketingových materiálů.
Produkční/mu nabízíme práci na 1/4 úvazek s nepravidelnou pracovní dobou. Samozřejmostí je u nás férový přístup, tým přátelských kolegů i zaměstnanecké slevy do kaváren mamacoffee.
Jestli tě naše nabídka láká, tak určitě napiš na zamestnani@mamacoffee.cz a nad kafem probereme všechny detaily! Těšíme se na tebe.