Staň se barist(k)ou v mamacoffee!

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Staň se barist(k)ou v mamacoffee!

Máš zájem o výběrovou kávu, jsi komunikativní a chceš pracovat v přátelském prostředí v zázemí stabilní firmy zabývající se kávovými projekty?

Aktuálně rozšiřujeme řady našich baristů a budeme rádi, pokud se k nám přidáš! Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

flat white

Naučíme tě připravovat kávu, podpoříme tě v účasti na profesionálních baristických soutěžích, dostaneš slevy do všech našich kaváren,
rádi tě vzděláme v rámci našich školení na kávová i nekávová témata.
Nabízíme růst mzdy podle zkušeností a odpracovaných hodin, práci na dohodu (i případný kariérní růst) a férové plánování směn.

Mamacoffee je pražírna kávy, která momentálně provozuje 6 kaváren v Praze a má vlastní řemeslnou pekárnu, která vyrábí slané i sladké produkty do našich kaváren.

Tým lidí je tvořen různorodými lidmi, kteří rádi posouvají věci kupředu, kterým záleží na tom, odkud jejich káva pochází. Jsme neformální, mluvíme spolu otevřeně a snažíme se o posilování vizí a příběhu, který mamacoffee pečlivě buduje. Samozřejmostí je přísun čerstvé kávy na všech našich střediscích.

 

Zajímá tě více? Podívej se na video od našeho baristy a ozvi se nám na email: zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na tebe!