OBSAZENO: Pomocná síla do řemeslné pekárny -

OBSAZENO: Pomocná síla do řemeslné pekárny

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TATO POZICE JE JIŽ OBSAZENA

V naší řemeslné pekárně připravujeme každý den dobroty do našich a některých partnerských kaváren. Dorty, sušenky, quiche, polévky nebo třeba hummus. Vše vyrábíme z poctivých surovin – vajíčka od šťastných slepic, opravdové máslo, čerstvá zelenina… Pekárna je vegetariánská a nachází se asi dvě minuty od tramvajové zastávky Husinecká.

A nyní hledáme někoho, kdo bude pravou rukou  našich pekařek. Práce obnáší jednoduchou pomoc jako třeba vážení surovin, přípravu forem, čištění zeleniny a ovoce, mytí nádobí, průběžný úklid a podobně. Pokud budete mít zájem, rádi vás časem naučíme péct.

Jedná se o práci na plný úvazek. Pracovní doba začíná každý všední den v 8 hodin, víkendy jsou volné.

Samozřejmostí v mamacoffee je neformální přátelské prostředí, slevy do našich kaváren a pozvánky na všechny akce, které pro zaměstnance pořádáme, ať už jde o vánoční večírek nebo třeba přednášky o kávových projektech.

Jestli vás tato práce zaujala nebo se chcete dozvědět více informací, napište na zamestnani@mamacoffee.cz a dohodneme se na osobním setkání. Budeme se na vás těšit.