Office manažer/ka – poloviční úvazek

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Práce v kanceláři rozhodně nemusí být nuda! V mamacoffee právě hledáme office manažera/manažerku, který/á zastřeší chod naší kanceláře a bude administrativní silou celé firmy.

Určitě byste měl/a být týmový hráč/ka a spíš dotahovač než vizionář. To neznamená, že neoceníme nové nápady – právě naopak! Jsme moc rádi, když přijdete s nápady na zlepšení a zjednodušení tak, aby se vám i kolegům dobře pracovalo. 

Práce spočívá v péči o kancelář od zajištění úklidů, po objednávání kancelářských potřeb až po zkrášlování prostředí, aby se nám všem dobře pracovalo. Budete zpracovávat korespondenci, spravovat datové schránky, jednat s úřady a zajišťovat některé legislativní dokumenty a revize pro jednotlivé provozy. Čeká na vás také vedení pokladny, zpracovávání přijatých faktur a komunikace s naší externí finanční účetní. 

Očekáváme od vás schopnost rozhodovat se, pečlivost a samostatnost. Přece jenom se jedná o manažerskou pozici. Dostanete od nás volnou ruku a možnost podílet se na tom, jak firma funguje.

mamacoffee tvoří různorodý tým mladých lidí. Jsme neformální, mluvíme spolu otevřeně a snažíme se stále posouvat kupředu. A samozřejmě máme stále všude přísun čerstvé kávy 🙂 
 
Práce je na poloviční úvazek a bude skvělé, kdybyste k nám mohl/a nastoupit ihned
 
Je tato pozice přímo pro vás? Potom pošlete váš životopis, pár řádků o sobě a odpověď na otázku “Proč byste chtěl/a dělat office manažera/manažerku?” na email zamestnani@mamacoffee.cz. Budeme se na vás moc těšit!