Oblečení pro milovníky kávy

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

V mamacoffee milujeme kávu a chceme, aby to na nás hned každý poznal. Proto jsme pro sebe i pro vás ve spolupráci s naší grafičkou Anežkou připravili designový kávový merch.

merch triko

Triko z organické bavlny pro všechny milovníky kávy a udržitelného života. Při výběru dodavatele jsme nemuseli ani o krok ustoupit od svých zásad odpovědného podnikání. Nakonec jsme se rozhodli pro značku Stanley & Stella, která je součástí Fair Wear Fundation.

Trička jsou vyrobená ze 100% organické bavlny. Při jejím pěstování nebyla použita syntetická hnojiva a pesticidy, odpad z pěstování se využil díky recyklaci jako krmivo a na výrobu trik bylo spotřebováno méně vody. Materiál i celý proces splňuje náročné podmínky Global Organic Textil Standard (GOTS) a Oeko-Tex standard 100. V rámci GOTS certifikace je sledován celý výrobní řetězec od farmy k továrně: od sklizně bavlny, tkaní vláken, šití triček, až po finální produkt před tiskem. GOTS zajišťuje dodržování pracovních norem Mezinárodní organizace práce v celém výrobním řetězci.

Pánské/Dámské

merch-cepice

A pak je tu ještě čepice vyrobená z 85 % z organické bavlny pro všechny milovníky kávy a udržitelného života. Logo jsme na čepice nechali našít v České republice.

koupit čepici