OBSAZENO: Péče o zákazníky mamacoffee / obchodní zástupce/zástupkyně -

OBSAZENO: Péče o zákazníky mamacoffee / obchodní zástupce/zástupkyně

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA
Naše obchodní oddělení se bude během léta trochu měnit. My toho chceme využít, a tak jsme se rozhodli rozšířit ho o člověka, který se bude primárně starat o naše velkoobchodní zákazníky.

Hledáme někoho, kdo má v první řadě rád komunikaci, lidi a kávu. Budeš naším hlavním kontaktem se zákazníky. Těmi pro nás jsou kavárny, obchody nebo třeba e-shopy.

Hlavní částí tvojí práce bude hezky se starat a pečovat o naše velkoobchodní zákazníky, informovat je o změnách a novinkách, monitorovat pravidelné objednávky, poskytovat zákaznický servis ve spolupráci s našimi techniky a školitelkou Bertou. Chceme pro naše zákazníky pořádat akce, na čemž se budeš podílet.

Součástí práce je administrativa, kterou ti usnadní software Pohoda. V tom povedeš databázi zákazníků, evidenci objednávek a podobně. Rádi bychom obchod posunuli ještě o kousek dál. Na tobě bude vyřizování pasivních akvizic a získávání nových zákazníků.

Hledáme člověka, který je komunikativní, spolehlivý, samostatný a dokáže si jasně stanovit priority. Nepůjde to bez znalosti našich produktů. Určitě ti nástup ulehčí, pokud už máš povědomí o tom, co se ve světě kávy a kaváren děje.

Pracovní místo na tebe čeká v industriálním prostoru na Žižkově v neformálním kolektivu mladých lidí. Rozhodně u nás máš možnost vzdělávat a rozvíjet se, ať už v tématu kávy, tak i obchodu.

Práce je na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Máme pro tebe přichystaný pracovní notebook a telefon, slevy do všech našich kaváren, sick days a pozvánky na akce, které pořádáme (na podzim třeba kurz první pomoci). A to všechno u firmy, která se snaží být ekologicky i společensky odpovědná.

Pokud tě nabídka láká, tak rovnou pošli životopis a pár slov o tom, co tě na této pozici láká na zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na tebe!