Limitovaná káva z Brazílie |

Limitovaná káva z Brazílie

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Máme novou limitovanou edici kávy z Brazílie. Okouzlí vás smetanovým tělem a živou kyselostí. V její chuti se krásně snoubí sladké tóny čokolády s karamelem a svěží citrusy. Tak honem, honem, pospěšte si, ať vám naše nová zrnka nevyprodáme! Mizí totiž rychlostí blesku.

 

Za každou naší kávou je příběh. A ani tentokrát vás o něj neochudíme. Naše nová stoprocentní arabika pochází z farmy Santa Mariana, která patří Paulu Toledovi a jeho rodině. Paula od nás už určitě znáte, pojí nás s ním nejen přátelství, ale především dlouholetá přímá spolupráce. Společně pracujeme (ano, i my jsme na farmě několikrát byli a vlastníma rukama sklízeli, sušili a samozřejmě i ochutnávali) na tom, abychom vám nabídli kávu té nejvyšší kvality s vyváženou chutí.

Při naší návštěvě v roce 2018 jsme pozornost zaměřili na zlepšení při zpracování kávy v Santa Marianě. Části temní úrody je věnována nadstandardní péče – kávová zrna jsou zpracována naturálním způsobem. Sušení na afrických postelích je vlastně nejekologičtější metoda zpracování, a pokud je vše prováděno s maximální pečlivostí, má taková káva výborné aroma a sladkou chuť. A pište si, že Brasil fazenda Santa Mariana mikrolot 2020 to rozhodně má.

O naší spolupráci a aktuální sklizni si můžete i poslechnout v našem podcastu.