Pracuj s námi! -

Pracuj s námi!

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kávový/á expert/ka pro spolupráci s pražírnami výběrové kávy

V mamacoffee právě hledáme někoho, kdo se bude starat o naše obchodní partnery a zákazníky, kdo bude spolupracovat s pražírnami výběrové kávy a bude mít na starosti komunikaci s kolegy na zahraničních projektech.

 

Určitě byste měl/a být člověk, který miluje kávu a komunikaci, ale zároveň je schopen si dobře zorganizovat svou práci, je proaktivní, nebojí se sám oslovovat klienty a má obchodního ducha. Komunikace na této pozici je klíčová, stejně tak jako znalost cizího jazyka (angličtiny na komunikativní úrovni), cit pro administrativu či samotný zájem o kávu, kávové farmáře a vše co se kávové kultury týká. 

Práce spočívá v pravidelné komunikaci s pražírnami i zahraničními projekty, monitoringu objednávek, přípravě faktur i reportingu, ale také ve spolupráci s marketingovým oddělením při vytváření propagačních materiálů, příspěvků na sociální sítě nebo při organizování akcí pro naše zákazníky (cuppingy, přednášky, workshopy, festivaly). V rámci spolupráce s pražírnami se jedná o poskytování zákaznického servisu, komunikaci novinek a pravidelné udržování firemních kontaktů.

Na této pozici očekáváme pečlivost, organizovanost a zodpovědný přístup, ale také špetku kreativity a inovativního ducha. Rádi podpoříme nové nápady i chuť věci zlepšovat a učit se. 

Na oplátku nabízíme spolupráci s dobrým týmem kolegů nejen v ČR, ale i v zahraničí, práci na HPP (předpokládáme poloviční úvazek s možností navýšení) zajímavé finanční ohodnocení, pestrou náplň práce, flexibilní pracovní dobu i místo práce, adekvátní pracovní vybavení (pracovní notebook, telefon s tarifem), a další.

Tým mamacoffee je tvořen různorodými lidmi, kteří rádi posouvají věci kupředu, kterým záleží na kvalitě kávy, ale i na tom, odkud jejich káva pochází. Jsme neformální, mluvíme spolu otevřeně a snažíme se o posilování našich vizí a příběhu. 

Samozřejmostí je přísun čerstvé kávy, ať již v prostorách kanceláří, našich kavárnách či ostatních střediscích. 

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na zamestnani@mamacoffee.cz, spolu s pár řádky (česko – anglická verze) o tom, jak byste zkusili pražírně v Německu nabídnout spolupráci a kávu z jednoho z našich kávových projektů ať již v Brazílii, Nikaragui, nebo Ugandě. 

Na vaše odpovědi se budeme těšit!