Zvýhodněný balíček do Vaší firmy i kanceláře -

Zvýhodněný balíček do Vaší firmy i kanceláře

Zvýhodněný balíček do firmy i kancelářeNevyhovuje Vám káva ve Vaší firmě nebo kanceláři? Díky našemu zvýhodněnému balíčku si nyní připravíte kávu stejně skvělou a kvalitní jako v kavárně. Snadno a rychle. Pro Vás, Vaše zaměstance, zákazníky i obchodní partnery.

8 ranních minut k té nejlepší kávě po celý den

Zvýhodněný balíček pro firmy a kanceláře obsahuje vše, co potřebujete:

– Vysoce kvalitní kávomlýnek Wilfa během pár vteřin umele čerstvě praženou kávu v potřebném množství.
Profesionální přístroj na přípravu filtrované kávy, MoccaMaster Technivorm, připraví až 10 šálků kávy během šesti minut (1,25 litru kávy). Praktická termoska udrží ideální teplotu nápoje po celý den.
Kilogram kvalitní, výběrové kávy z Guatemaly jemných tónů oříšků, čokolády, blum a kakaa pozbudí vaše smysly. Kávu nakupujeme za férových a důstojných podmínek přímo na kávových plantážích, pražíme ve vlastní pražírně a dodáváme v ideální čerstvosti.
Papírové filtry potřebné pro správný provoz MoccaMasteru.

Filtrovaná káva = nejjemnější chuť plná kofeinu

Káva připravená filtrováním čerstvě namletých zrnek (tzv. batch brew) dosahuje nejjemnější chuti při zachování stejného množství kofeinu jako u klasického espressa. Oproti němu však nabízí širší spektrum chutí a vůní, které se během filtrování nápoje krásně rozvinou. Nápoj lze pít s mlékem i bez, záleží jen na Vás.

Co víc si přát?

Zvýhodněný balíček nyní pořídíte za zaváděcí cenu 7 182,- Kč bez DPH. Máte-li zájem o balíček, ale chtěli byste si vybrat kávu dle Vašich chuťových preferencí, či certifikací Fair trade, BIO atp., není problém. Kontaktujte nás, pomůžeme Vám s výběrem a připravíme individuální nabídku.

Při pravidelném odběru většího množství kávy jsme pro Vás připravili další cenová zvýhodnění a zajímavé slevy. Prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Jan Horák, jan.horak@mamacoffee.cz, +420 775 445 453