OBSAZENO: Jsi nový kuchař/ka v Karlíně? -

OBSAZENO: Jsi nový kuchař/ka v Karlíně?

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Do kavárny na Sokolovské hledáme nadšeného kuchaře nebo kuchařku na plný úvazek!

Naše karlínská kavárna má plně vybavenou kuchyni, ve které připravujeme jednoduchá vegetariánská jídla ve stylu bistra – super snídaně jako třeba vajíčka nebo ovesné kaše, sendviče, polévky a taky sirupy do limonád, hummus… Vše z poctivých a čerstvých surovin, kterým věříme.

Hledáme člověka, který chce vařit především slaná jídla podle sezóny a nebojí se přicházet s novými nápady. Na předchozích zkušenostech nám nezáleží. Hlavní je chuť do práce a láska k jídlu.

Každý den tě v práci bude čekat:

  • příprava a výdej jídla
  • zodpovědnost za veškeré jídlo v kuchyni a za pořádek v zázemí kuchyně
  • spolupráce s baristy, kteří musí mít přehled o tom, kolik porcí jakého jídla ještě zbývá
  • spolupráce s provozní kavárny
  • zapisování teplot v lednicích, teplot polévky apod.

Musíš být spolehlivý/á, zodpovědný/á, pečlivý/á, umět pracovat pod tlakem a ovládat multitasking, který se při vaření hodí. Rádi tě podpoříme v osobním rozvoji a pokud budeš šikovný/á, máš u nás kam růst.

Pracuje se v režimu krátký – dlouhý týden. Jsme neformální, přátelský kolektiv. Všichni si tykáme. Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy do všech našich kaváren.

Pokud tě zajímá víc, ozvi se na zamestnani@mamacoffee.cz, přilož žitovopis a pár vět o sobě.

Těšíme se na tebe.