OBSAZENO: HLEDÁME VEDOUCÍ/HO SKLADU -

OBSAZENO: HLEDÁME VEDOUCÍ/HO SKLADU

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

koho hledáme

Nového kolegu nebo kolegyni  s přirozenou autoritou a organizačními schopnostmi, který/á bude zvládat administrativní i  fyzickou práci ve skladu mamacoffee. Náš/e nový/á vedoucí skladu by měl/a být komunikativní, vstřícný/á k našim zákazníkům i provozním kaváren, veselý/á a umět si zachovat dobrou náladu i v občasném zmatku. Ideální uchazeč/ka má za sebou zkušenosti s logistikou (posílání balíčků v ČR i zahraničí), umí pracovat s počítačem (MS Office, emaily, GoogleApps) i se softwarem Pohoda nebo podobným a nevadí mu/ji poměrně hodně telefonovat.

pracovní náplň
– Odpovědnost za zajištění fungování skladu a balírny
– Řízení sociální firmy (balírny), která balí produkty mamacoffee
– Odpovědnost za vedení skladu a balírny
– Supervize a snaha o spokojenost stávajících velkoobchodních zákazníků a zákazníků e-shopu
– Kontrola a evidence skladových zásob ve spolupráci s kolegy, pravidelné inventury zboží
– Objednávání zboží ve spolupráci s obchodním oddělením
– Administrativa spojená s obchodem
– Správa e-shopu ve spolupráci s kolegy (aktualizace položek dle skladových zásob)
– Správa objednávek našich kaváren
– Práce s účetním systémem Pohoda (vystavování faktur a jiných účetních dokladů, naskladňování zboží, správa adresáře, výkazy tržeb a objednávek, kontrola aktivit zákazníků)
– Řízení vnitřní logistiky a spolupráce s řidiči
– Spolupráce s obchodním a technickým oddělením mamacoffee
– Spolupráce při vyhledávání nových dodavatelů (spolupráce na výběrovém řízení, komunikace s dodavateli)
– Komunikace a spolupráce s pražírnou a školicím centrem spolku Coffee Embassy případně zapojení do dalších projektů dle předchozí domluvy

HonzaHorak_obchod_039co nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, neformální kolektiv a přátelskou atmosféru v práci a individuální přístup ke každému zaměstnanci. Flexibilní pracovní dobu a místo v kanceláři v budově Nákladového nádraží Žižkov. Samozřejmostí je pracovní notebook, telefon a zaměstnanecké slevy do všech našich kaváren. To vše u společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.

kam se ozvat

Pokud vás nabídka zaujala, nebo se chcete dozvědět další informace, tak na zamestnani@mamacoffee.cz napište pár řádků o sobě a přiložte životopis. Těšíme se na vás!