OBSAZENO: Hledáme technika venkovních akcí

Stan_čtverec na webkoho hledáme
Nového kolegu, který je technicky a fyzicky zdatný, nikdo ho nemusí vodit za ručičku a nebojí se práce o víkendu a brzkého vstávání. Nezbytností je řidičský průkaz skupiny B. Technik je zodpovědný za stavění a skládání venkovních stánků, rozvoz pečiva a výpomoc při akcích jako je například Prague Coffee Festival.

co nabízíme

Různorodou práci, při které se určitě nebudete nudit. Čeká Vás plno nevšedních situací, přátelští a milí kolegové, dobrovolné firemní akce a pochopitelně dostatek kávy. To vše pro společensky i ekologicky odpovědného zaměstnavatele.

kam se ozvat

Pokud se Vám nabízená práce líbí, neváhejte a pošlete nám životopis a pár slov o sobě na e-mail: zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se, až Vás poznáme osobně.

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.