OBSAZENO: Hledáme provozní pekárny -

OBSAZENO: Hledáme provozní pekárny

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Máme vegetariánskou pekárnu, v té tři pekařky a díky nim skvělý hummus, chleba a plné vitríny sladkostí v kavárnách. Kromě produktů pro naše a některé partnerské kavárny se pekárna zabývá cateringy a jednorázovými poptávkami. Od léta nám však bude chybět provozní.

dort-pekarna
Pokud tě tedy zajímá nejen pečení, ale chceš vést celou pekárnu, pak hledáme právě tebe!
Co bude náplní tvé práce?
  • Každodenní zajištění chodu pekárny – objednávky zboží, kontrola skladu, odpovědnost za dodržování postupů a udržování pořádku, průběžná kontrola kvality výrobků, vyřizování objednávek
  • Vedení týmu pekařek
  • Vytváření kalkulací, sledování nákladů a zodpovědnost za celkovou ekonomickou stabilitu pekárny, práce se systémem Pohoda, příprava podkladů pro účetní
  • Cateringy a jednorázové poptávky od nacenění až po realizaci
  • Spolupráce s lidmi napříč mamacoffee (provozní kaváren, finanční ředitelka, …)
  • Zodpovědnost za dodržování hygienických pravidel a povinností týkajících se kašrutu (pekárna je certifikovaná Kosher)
hummus-pekarna
Očekáváme od tebe, že jsi pečlivý/á, zodpovědný/á, nebojíš se komunikovat, zvládneš občasný multitasking a rozumíš číslům a ekonomice. Pokud máš navíc rád/a vůni čerstvého chleba a dortů, tak jsi náš člověk!
Pro tuhle voňavou práci hledáme někoho, kdo chce plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Dostaneš od nás zaměstnaneckou kartičku se slevami do všech našich kaváren, pracovní počítač i telefon. Během roku si můžeš vybrat dva sick days.
Samozřejmostí je pro nás neformální prostředí, ve kterém si všichni tykáme. Kancelář budeš mít přímo v pekárně, kousek od zastávky Husinecká na Žižkově.
Jestli se ti tahle nabídka líbí, tak pošli svůj životopis a stručný motivační dopis na zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na tebe!