OBSAZENO: Hledáme koordinátora / koordinátorku marketingu -

OBSAZENO: Hledáme koordinátora / koordinátorku marketingu

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Hledáme koordinátora nebo koordinátorku marketingu, který/á chce prezentovat mamacoffee dovnitř i ven v online světě – na webu, sociálních sítích, hodnotících aplikacích.

Rádi bychom našli někoho, kdo chce být součástí centrálního týmu a na denní bázi spolupracovat s vedením, klukama z obchodu, grafičkou, fotografkou a novým kolegou, který programuje weby.

Potřebujeme člověka, který bude v souladu s našimi hodnotami a bude je šířit, jak dovnitř, tak ven a zároveň bude umět sdělit ven to, co v mamacoffee děláme a proč.

Konkrétně se jedná o:

  • spolupráci na obsahu, správě a aktualizaci webu mamacoffee.cz, facebookovém profilu a Instagramu (celkově mamacoffee, nikoliv jednotlivých kaváren)
  • sledování a odpovídání na recenze v hodnotících aplikacích (Google, TripAdvisor, Yelp apod.) ve spolupráci s provozními jednotlivých kaváren
  • přípravu newsletterů a realizaci online kampaní
  • intenzivní spolupráci nad naší grafikou s grafičkou Anežkou a přípravou fotek s fotografkou Danou, případně videí, podcastů apod.

Hledáme někoho, kdo je kreativní a chce se naučit prezentovat značku, která je mu hodnotově blízká. A taky se chce naučit hodně nového. Zvládne si stanovit priority a cíle, je organizačně schopná/ý a umí dotahovat věci do konce.

Musíš mít dobrý písemný projev a sociální inteligenci, protože obojí na této pozici budeš rozhodně potřebovat.

Jde o práci na 1/3 úvazek s flexibilní pracovní dobou. Samozřejmostí je u nás tykání, neformální prostředí i slevy do všech našich kaváren.

Pokud tě nabídka oslovila, budu moc ráda, když se ozveš na zamestnani@mamacoffee.cz a osobně probereme všechny detaily nebo otázky. Už se těšíme, až tě poznáme!