Dárkové degustační balíčky

Degustační darkové balíčky

Hledáte dárek pro milovníka kávy a nevíte, kterou kávu vybrat? Vyberte všechny! Degustační kávový set obsahuje nejzajímavější kávy z oblíbených kávových regionů. Setů máme více druhů! Jeden na filtrovanou kávu, další na espresso a moka konvičku a poslední je obecný degustační set. V degustačních balíčcích káv, naleznete díky svému jedinečnému chuťovému a aromatickému profilu, široké spektrum vjemů . Kávy dodáváme jak zrnkové, tak mleté na espresso a jiné přípravy. Můžete si klidně nechat namlít každou kávu na jinou přípravu, v takovém případě napište svá přání do poznámky.

Součástí setu je karta s návody na domácí přípravu kávy a komplimentka, na kterou můžete napsat věnování sami, případně ho za vás napíšeme my (napište nám text do poznámky). Vše vám zabalíme do dárkové krabice.

Balíček pro cestovatele

Znáte někoho, kdo rád cestuje, ale neumí si představit den bez skvělé kávy? Udělejte mu radost cestovatelským balíčkem se kterým se neztratí! Obsahuje klasický AeroPress Aerobie vč. filtrů, praktický plechový hrnek mamacoffee a 100 g stoprocentní arabiky z Nikaragui ideální na přípravu filtrované kávy. To vše v praktickém, nepromokavém obalu.

Doma jako v kavárně

Kvalitní káva si také zaslouží kvalitní nádobu. Udělejte radost skvělou kávou a oblíbeným porcelánem, který znáte z našich kaváren.

Dobroty

Pokud se nemůžete rozhodnout čím udělat radost, nebo má váš blízký rád kávu i čaj, tak ho potěšte obojím! Balíček obsahuje stoprocentní arabiku Nikaragua Women´s Project Aranjuez. Vaše smysly potěší svou vybalancovanou chutí kakaa, vlašských ořechů a švestek s nugátovými tóny, nízkou kyselostí a středním, smetanovým tělem. Do balíčku také přidáváme bio černý sypaný čaj Earl Grey. Čaj je poměrně silný a výrazný, s banánovými podtóny a vůní bergamotu. Pokud je smíchán s mlékem, jeho chuť bude jemnější a sametovější. Nezbytná součást balíčku je i fairtrade třtinový cukr ze Svazijska. Tento nerafinovaný třtinový cukr krupice s certifikací Fairtrade se vyznačuje přirozeně světle hnědou až béžovou barvou, charakteristickou vůní po medu a ovoci a příjemnou karamelovou chutí.

Stále nemáte vybráno?

Nebude nic lehčího, než aby si obdarovaný vybral sám! Věnujte mu dárkový poukaz na všechny výrobky mamacoffee a útratu v kavárnách! Poukazy máme na 250 kč a na 1000 kč