OBSAZENO: Vedoucí obchodního oddělení |

OBSAZENO: Vedoucí obchodního oddělení

kava

TATO POZICE JE JIŽ OBSAZENA

 

 

V mamacoffee právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á povede naše obchodní oddělení.

Chceme najít především někoho, zodpovědného, kdo umí dobře prioritizovat a delegovat práci, ale sám/a jde svému týmu příkladem. Hledáme člověka, který  bude umět vnímat a hlavně využívat obchodní příležitosti, které kolem nás jsou.

Vždycky se nám pracuje dobře s lidmi, kteří jsou samostatní, efektivně si řídí svůj čas a mají odvahu posouvat věci kupředu. Je důležité rozumět číslům a financím, být orientovaný/á na výsledek, věřit našim produktům a v neposlední řadě mít alespoň základní znalosti o kávě a přehled o třetí kávové vlně.

Dvě třetiny práce se budete věnovat aktivním akvizicím, určování směru, kterým se má obchod vydat a vedení týmu. Zbylou třetinu zabere správa hlavního ceníku, uvádění nových produktů, řízení e-shopu, příprava kupních smluv, zodpovědnost za řádné plnění certifikací Fair Trade a BIO,… 

Práce je na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Pracovní místo na vás čeká v industriálním prostoru na Nákladovém nádraží Žižkov. Tam sídlí i vedoucí skladu a balírny Míra, který je pro obchodní tým důležitým partnerem.

Naše firma je neformální a velmi přátelská. Během roku pořádáme pro naše zaměstnance akce – od vánočního večírku, přes kurzy první pomoci až po společné návštěvy divadel. Máme pro vás nachystané slevy do všech našich kaváren, pracovní notebook a mobilní telefon s paušálem.

Pokud vás práce láká nebo se chcete dozvědět víc podrobností, pošlete životopis, pár řádků o sobě a odpověď na otázku „Proč vás láká práce zrovna pro mamacoffee?“ na zamestnani@mamacoffee.cz. Moc rádi vás poznáme osobně.