Vánoce letos vyřešíte v mamacoffee -

Vánoce letos vyřešíte v mamacoffee

dárkový poukaz káva kavárnyVšichni kolem vás už mají nakoupené dárky a vás ještě ani nic nenapadlo? Máme pro vás řešení! Vánoce letos vyřešíte v mamacoffee.

Nabízíme spoustu možností nejen pro milovníky kávy v různých cenových kategoriích.

Dárkový poukaz v hodnotě 250 či 500 Kč je skvělým dárkem pro vaše známé i obchodní partnery. Je přenosný a jeho hodnotu lze čerpat postupně ve všech našich kavárnách v průběhu šesti měsíců od data zakoupení.

Darujte kávu na celý rok! Díky členství v naší Kávové rodině získáte v průběhu následujícího roku šest 250g balení kávy, originální ručně vyráběný modrobílý hrneček, profesionální kávový kurz na téma domácí příprava kávy a elektronický dárkový certifikát.

Přemýšlíte nad dárkem pro cestovatele, který miluje kávu? Ideálním dárkem je náš balíček pro cestovatele, který obsahuje vše, co potřebujete pro přípravu filtrované kávy doma i v přírodě. Jeho součástí je klasický Aeropress Aerobie včetně filtrů, plecháček mamacoffee a 100 g kávy Bio Uganda Rwenzori Mountains. To vše navíc v praktickém nepromokavém obalu.

kávové předplatnéDárkový balíček Dobroty obsahuje vše pro milovníky kávy i čaje. Darujte stoprocentní arabiku Nikaragua Women’s project Aranjuez, tradiční sypaný černý čaj Earl Grey a fairtrade třtinový cukr ze Svazijska.

Nevíte, kterou naši kávu darovat? Pak doporučujeme dárkový degustační set, který obsahuje tři balení našich káv z oblíbených kávových regionů. Set obsahuje kávy – Brasil Olhos d’Agua, Nikaragua Finca El Roble, Nikaragua Women’s project Aranjuez.

Dalším našim tipem na skvělý vánoční dárek je balíček kávy a hrnečku. Tento balíček obsahuje vše, co máte rádi – kávu Nikaragua Women’s project Aranjuez a oblíbený hrneček našeho modrobílého porcelánu, který jste si zamilovali v našich kavárnách.

Skvělým dárkem pro každého kávomila je rozhodně i kávové příslušenství! AeroPress, moka konvička, džezva či drip? Vše si můžete prohlédnout a vybrat na našem eshopu zde.

Přehled všech našich dárkových balíčků a poukazů najdete zde.

A co říct na závěr? Zkuste se nenechat strhnout vánočním šílenstvím, odpočiňte si a dejte si v klidu kávu a dort v některé z našich kaváren.


P.S. Pokud si přejete dárky doručit prostřednictvím PPL, Uloženky či Zásilkovny, objednávejte prosím nejpozději 17.12. U objednávek učiněných po tomto datu nemůžeme zaručit doručení do Vánoc.

U osobního odběru v našich kavárnách objednávejte prosím do 20.12.