OBSAZENO: Vedoucí technického oddělení -

OBSAZENO: Vedoucí technického oddělení

interni_soutez_cafejedna_2018_009

TATO POZICE JE JIŽ OBSAZENA

Máme hodně kávovarů, mlýnků i míst, která chceme vylepšovat. Od května nám ale bude chybět někdo, kdo nám s tím pomůže.

Hledáme člověka, kterého zajímá káva a s ní spojené technologie a také:
– má rád komunikaci s lidmi
– je manuálně zručný/á a fyzicky zdatný/á
– umí se rychle rozhodovat ve vypjatých situacích a je pozitivní
– má zkušenost s úpravou interiérů (drobné opravy nábytku, malířské, nateračské, lakýrnické, zednické, instalatérské, zahradnické práce apod.)
– vyzná se v elektrotechnice
– má řidičský průkaz skupiny B (řízení dodávky výhodou)

Náplní práce je servis kávovarů a mlýnků v kavárnách mamacoffee a partnerských kavárnách. Pokud s tím nemáte zkušenosti, nevadí, rádi vás to naučíme. Ve spolupráci s externisty budete pravidelně udržovat prostory našich kaváren a provozoven, navrhovat úpravy a zlepšení, plánovat rekonstrukce, spravovat a udržovat sklad,… K sobě máte dva šikovné kolegy, které budete řídit a delegovat na ně některé úkoly.

Zaměstnáme vás na plný úvazek s nástupem nejpozději od 1. 5. 2020. Samozřejmostí u nás je flexibilní pracovní doba, důvěra a možnost realizovat vlastní nápady. Jsme rádi, když naši zaměstnanci přináší vlastní názory a chutí realizovat je. Pokud se nebudete cítit dobře, můžete vyžít sick days. Máme pro vás připravený pracovní mobil, notebook a slevy do všech našich kaváren.

Pokud vás tato práce láká, pošlete životopis a pár řádků o sobě na zamestnani@mamacoffee.cz. Už se těšíme, až vás poznáme osobně.profesionální kávovar

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.