OBSAZENO: Produkční venkovních akcí -

OBSAZENO: Produkční venkovních akcí

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Každou sobotu vyrážíme s espresso barem na farmářské trhy na Kulaťák a Náplavku. Občas se naskytne příležitost připravovat kávu na festivalech a jindy si vezmeme na starost zajištění cateringu mimo Prahu… a právě hledáme někoho, kdo má organizaci v krvi, smysl pro improvizaci a je odhodlaný tyto naše akce zastřešit.

Produkční venkovních akcí je zodpovědný/á za kompletní průběh a finanční úspěšnost akcí. Aktivně jedná s pořadateli, zajišťuje personál z řad baristů mamacoffee nebo externě, dohlíží nad průběhem akce, ve spolupráci s techniky a balírnou zajišťuje zásobování a spravuje sklad. Součástí je i administrativa – vedení akcí ve sdíleném kalendáři, příprava kas, odvod peněz do banky, inventury po každé akci, posílání přehledů a tabulky financí, příprava marketingových materiálů.
Produkční/mu nabízíme práci na 1/4 úvazek s nepravidelnou pracovní dobou. Samozřejmostí je u nás férový přístup, tým přátelských kolegů i zaměstnanecké slevy do kaváren mamacoffee.
Jestli tě naše nabídka láká, tak určitě napiš na zamestnani@mamacoffee.cz a nad kafem probereme všechny detaily! Těšíme se na tebe.