OBSAZENO: Pomocná síla v kuchyni Café Jedna |

OBSAZENO: Pomocná síla v kuchyni Café Jedna

TATO POZICE JE JIŽ OBSAZENA

Do kuchyně Café Jedna hledáme nového kolegu nebo kolegyni, která bude pravou rukou našich kuchařek a baristů.

Práce obnáší pomoc kuchařkám s čištěním a krájením zeleniny, mytí nádobí a roznos čistého nádobí zpět na určené místo, pomoc s omýváním a krájením citrusů na limonády, loupáním zázvoru na čaje a podobně. Hledáme někoho ochotného, kdo si umí všimnout, že něco dochází nebo že někdo z kolegů zrovna potřebuje drobnou výpomoc.

Směny se plánují flexibilně na měsíc dopředu a pracuje se u nás buď ráno od 10 do 16, nebo odpoledne od 16 do 22 hodin včetně víkendů, které se snažíme spravedlivě rozdělit mezi všechny členy týmu. Práci je možné dělat brigádně nebo na částečný úvazek a je vhodná i pro lidi, kterým ještě nebylo 18 let.

Dostanete u nás zaměstnaneckou kartičku se slevami do všech našich kaváren a práci v příjemném a přátelském týmu. Pokud se vám u nás zalíbí, můžete se postupem času posunout přímo za kávovar nebo začít dělat práci kuchaře/kuchařky.

Pošlete nám životopis a pár řádků o sobě na zamestnani@mamacoffee.cz a dohodneme se na osobní schůzce, kde si povíme více informací. Těšíme se na vás.