OBSAZENO: Parťák/parťačka do kuchyně Café Jedna -

OBSAZENO: Parťák/parťačka do kuchyně Café Jedna

Cafejedna_JIDLO-5-1-300x200

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Do Café Jedna hledáme spolehlivého parťáka nebo spolehlivou parťačku, který/á nám pomůže přichystat jídlo pro naše zákazníky. Příprava sendvičů, krájení zeleniny, servírování polévky, hummusu nebo třeba obložených chlebů. Veškeré pokrmy připravujeme z poctivých a čerstvých ingrediencí, takže za tím, co vydáš z kuchyně, si můžeš stoprocentně stát.

Oceňujeme chuť do práce, takže pokud nemáš zkušenost s prací v kuchyni, vše tě moc rádi naučíme. Směny se plánují na měsíc dopředu a snažíme se našim zaměstnancům vyjít vstříc. Na oplátku za to chceme dobře odvedenou práci, dochvilnost a samostatnost.

Čeká tě u nás zázemí ekologicky i společensky odpovědného zaměstnavatele a neformální přátelský kolektiv. Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy do všech našich kaváren.

Pokud tě zajímá víc, ozvi se na zamestnani@mamacoffee.cz, přilož životopis a domluvíme se na osobním setkání.

 

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení. Správcem osobních údajů je společnost mamacoffee s.r.o., IČ: 283 64 601, se sídlem: Osmého listopadu 436/48, 169 00 Praha 6. Správce bude uchovávat poskytnuté osobní údaje po dobu 1 roku.