OBSAZENO: Péče o zákazníky mamacoffee / obchodní zástupce/zástupkyně |

OBSAZENO: Péče o zákazníky mamacoffee / obchodní zástupce/zástupkyně

TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA
Naše obchodní oddělení se bude během léta trochu měnit. My toho chceme využít, a tak jsme se rozhodli rozšířit ho o člověka, který se bude primárně starat o naše velkoobchodní zákazníky.

Hledáme někoho, kdo má v první řadě rád komunikaci, lidi a kávu. Budeš naším hlavním kontaktem se zákazníky. Těmi pro nás jsou kavárny, obchody nebo třeba e-shopy.

Hlavní částí tvojí práce bude hezky se starat a pečovat o naše velkoobchodní zákazníky, informovat je o změnách a novinkách, monitorovat pravidelné objednávky, poskytovat zákaznický servis ve spolupráci s našimi techniky a školitelkou Bertou. Chceme pro naše zákazníky pořádat akce, na čemž se budeš podílet.

Součástí práce je administrativa, kterou ti usnadní software Pohoda. V tom povedeš databázi zákazníků, evidenci objednávek a podobně. Rádi bychom obchod posunuli ještě o kousek dál. Na tobě bude vyřizování pasivních akvizic a získávání nových zákazníků.

Hledáme člověka, který je komunikativní, spolehlivý, samostatný a dokáže si jasně stanovit priority. Nepůjde to bez znalosti našich produktů. Určitě ti nástup ulehčí, pokud už máš povědomí o tom, co se ve světě kávy a kaváren děje.

Pracovní místo na tebe čeká v industriálním prostoru na Žižkově v neformálním kolektivu mladých lidí. Rozhodně u nás máš možnost vzdělávat a rozvíjet se, ať už v tématu kávy, tak i obchodu.

Práce je na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Máme pro tebe přichystaný pracovní notebook a telefon, slevy do všech našich kaváren, sick days a pozvánky na akce, které pořádáme (na podzim třeba kurz první pomoci). A to všechno u firmy, která se snaží být ekologicky i společensky odpovědná.

Pokud tě nabídka láká, tak rovnou pošli životopis a pár slov o tom, co tě na této pozici láká na zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na tebe!