Limitovaná káva z Brazílie |

Limitovaná káva z Brazílie

Máme novou limitovanou edici kávy z Brazílie. Okouzlí vás smetanovým tělem a živou kyselostí. V její chuti se krásně snoubí sladké tóny čokolády s karamelem a svěží citrusy. Tak honem, honem, pospěšte si, ať vám naše nová zrnka nevyprodáme! Mizí totiž rychlostí blesku.

 

Za každou naší kávou je příběh. A ani tentokrát vás o něj neochudíme. Naše nová stoprocentní arabika pochází z farmy Santa Mariana, která patří Paulu Toledovi a jeho rodině. Paula od nás už určitě znáte, pojí nás s ním nejen přátelství, ale především dlouholetá přímá spolupráce. Společně pracujeme (ano, i my jsme na farmě několikrát byli a vlastníma rukama sklízeli, sušili a samozřejmě i ochutnávali) na tom, abychom vám nabídli kávu té nejvyšší kvality s vyváženou chutí.

Při naší návštěvě v roce 2018 jsme pozornost zaměřili na zlepšení při zpracování kávy v Santa Marianě. Části temní úrody je věnována nadstandardní péče – kávová zrna jsou zpracována naturálním způsobem. Sušení na afrických postelích je vlastně nejekologičtější metoda zpracování, a pokud je vše prováděno s maximální pečlivostí, má taková káva výborné aroma a sladkou chuť. A pište si, že Brasil fazenda Santa Mariana mikrolot 2020 to rozhodně má.

O naší spolupráci a aktuální sklizni si můžete i poslechnout v našem podcastu.