OBSAZENO: Hledáme provozní pekárny -

OBSAZENO: Hledáme provozní pekárny

Máme vegetariánskou pekárnu, v té tři pekařky a díky nim skvělý hummus, chleba a plné vitríny sladkostí v kavárnách. Kromě produktů pro naše a některé partnerské kavárny se pekárna zabývá cateringy a jednorázovými poptávkami. Od léta nám však bude chybět provozní.

dort-pekarna
Pokud tě tedy zajímá nejen pečení, ale chceš vést celou pekárnu, pak hledáme právě tebe!
Co bude náplní tvé práce?
  • Každodenní zajištění chodu pekárny – objednávky zboží, kontrola skladu, odpovědnost za dodržování postupů a udržování pořádku, průběžná kontrola kvality výrobků, vyřizování objednávek
  • Vedení týmu pekařek
  • Vytváření kalkulací, sledování nákladů a zodpovědnost za celkovou ekonomickou stabilitu pekárny, práce se systémem Pohoda, příprava podkladů pro účetní
  • Cateringy a jednorázové poptávky od nacenění až po realizaci
  • Spolupráce s lidmi napříč mamacoffee (provozní kaváren, finanční ředitelka, …)
  • Zodpovědnost za dodržování hygienických pravidel a povinností týkajících se kašrutu (pekárna je certifikovaná Kosher)
hummus-pekarna
Očekáváme od tebe, že jsi pečlivý/á, zodpovědný/á, nebojíš se komunikovat, zvládneš občasný multitasking a rozumíš číslům a ekonomice. Pokud máš navíc rád/a vůni čerstvého chleba a dortů, tak jsi náš člověk!
Pro tuhle voňavou práci hledáme někoho, kdo chce plný úvazek s flexibilní pracovní dobou. Dostaneš od nás zaměstnaneckou kartičku se slevami do všech našich kaváren, pracovní počítač i telefon. Během roku si můžeš vybrat dva sick days.
Samozřejmostí je pro nás neformální prostředí, ve kterém si všichni tykáme. Kancelář budeš mít přímo v pekárně, kousek od zastávky Husinecká na Žižkově.
Jestli se ti tahle nabídka líbí, tak pošli svůj životopis a stručný motivační dopis na zamestnani@mamacoffee.cz. Těšíme se na tebe!