OBSAZENO: Hledáme koordinátora / koordinátorku marketingu -

OBSAZENO: Hledáme koordinátora / koordinátorku marketingu


TATO POZICE JIŽ BYLA OBSAZENA

Hledáme koordinátora nebo koordinátorku marketingu, který/á chce prezentovat mamacoffee dovnitř i ven v online světě – na webu, sociálních sítích, hodnotících aplikacích.

Rádi bychom našli někoho, kdo chce být součástí centrálního týmu a na denní bázi spolupracovat s vedením, klukama z obchodu, grafičkou, fotografkou a novým kolegou, který programuje weby.

Potřebujeme člověka, který bude v souladu s našimi hodnotami a bude je šířit, jak dovnitř, tak ven a zároveň bude umět sdělit ven to, co v mamacoffee děláme a proč.

Konkrétně se jedná o:

  • spolupráci na obsahu, správě a aktualizaci webu mamacoffee.cz, facebookovém profilu a Instagramu (celkově mamacoffee, nikoliv jednotlivých kaváren)
  • sledování a odpovídání na recenze v hodnotících aplikacích (Google, TripAdvisor, Yelp apod.) ve spolupráci s provozními jednotlivých kaváren
  • přípravu newsletterů a realizaci online kampaní
  • intenzivní spolupráci nad naší grafikou s grafičkou Anežkou a přípravou fotek s fotografkou Danou, případně videí, podcastů apod.

Hledáme někoho, kdo je kreativní a chce se naučit prezentovat značku, která je mu hodnotově blízká. A taky se chce naučit hodně nového. Zvládne si stanovit priority a cíle, je organizačně schopná/ý a umí dotahovat věci do konce.

Musíš mít dobrý písemný projev a sociální inteligenci, protože obojí na této pozici budeš rozhodně potřebovat.

Jde o práci na 1/3 úvazek s flexibilní pracovní dobou. Samozřejmostí je u nás tykání, neformální prostředí i slevy do všech našich kaváren.

Pokud tě nabídka oslovila, budu moc ráda, když se ozveš na zamestnani@mamacoffee.cz a osobně probereme všechny detaily nebo otázky. Už se těšíme, až tě poznáme!